Zamknij

Justyna Żyła znowu wbiła szpilę Piotrowi. Poszło o wiek jego partnerki

06.10.2020 14:50
Justyna Żyła
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Justyna Żyła nie ustaje w atakach na byłego męża. Tym razem celebrytka z Wisły zakpiła z wieku nowej partnerki Piotra Żyły, Marceliny Ziętek. Kąśliwy wpis wkrótce zniknął z Instagrama. 

Justyna Żyła zamieściła kolejny kąśliwy komentarz na temat Piotra Żyły i jego nowej partnerki, Marceliny Ziętek. Była gwiazda "Playboya" zadrwiła z różnicy wieku między byłym mężem a młodziutką aktorką "19+". Jak wynikało z relacji, Justynie przeszkadza fakt, że Piotr związał się z dziewczyną niewiele starszą od ich syna. Jak zwykle przy tym zasłaniała się dobrem dzieci. Tym razem jednak oszczędziła sobie wyzwisk, ale nie omieszkała wbić szpili "modelce". 

Nowa dziewczyna Piotra Żyły to Marcelina Ziętek, aktorka znana z seriali paradokumentalnych "Szkoła" i "19+". Związek Żyły z 23-latką trwa już od jakiegoś czasu, o czym dobrze wie była żona skoczka, ale para na razie nie chce afiszować się w mediach. Mimo że zdarzało im się zamieszczać wspólne zdjęcia na Instagramie, woleli nie pokazywać swoich twarzy, nie chcą też komentować związku na łamach tabloidów. Niedawno fani sugerowali, że Piotr Żyła oświadczył się Marcelinie Ziętek, jednak żadne z nich tego nie potwierdziło. 

Justyna Żyła atakuje Piotra Żyłę. Przypomina o alimentach i krytykuje nową partnerkę [FOTO]

Justyna Żyła drwi ze związku Piotra Żyły i Marceliny Ziętek 

Od pewnego czasu Justyna Żyła ma nowego partnera, ale nawet zakochana nie potrafi przestać myśleć o nowej dziewczynie byłego męża. Związek skoczka wyraźnie ją uwiera, o czym świadczy kolejny jadowity komentarz, który zamieściła na Instastory. Justyna wytknęła Piotrowi, że spotyka się z dziewczyną niewiele starszą od ich syna. Różnica wieku między skoczkiem i jego wybranką wynosi 10 lat. 

Zazdrosna mogłabym być o Monicę Bellucci, a nie o osobę trochę starszą od naszego syna. Tyle w temacie, mam nadzieję, że Twoja "modelka" uszanuje zdanie naszych dzieci - rzuciła Justyna. 

Relacja już tradycyjnie została usunięta z Instagrama. Wierzycie w to, że Justyna już nigdy nie piśnie słowa o nowym związku Piotra? 

Adam Małysz pokazał się z żoną. Fani zdumieni wyglądem Izy. "Ledwie poznałam"

Posłuchaj podcastu