Zamknij

Justyna Żyła została brunetką. Pasuje je ten kolor? [FOTO]

22.12.2020 22:01
Justyna Żyła
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Justyna Żyła postanowiła na sam koniec roku zafundować sobie wyrazistą metamorfozę. Była żona Piotra Żyły została brunetką. Pasuje je ten kolor?

Justyna Żyła od czasu głośnego rozstania z mężem, skoczkiem Piotrem Żyłą, przez cały czas nie daje internautom o sobie zapomnieć. Dzięki swoim komentarzom i docinkom w stronę byłego męża, na trwałe zaistniała w sieci, zdobywając zarówno wielu wrogów, jak i spore grono fanów, którzy śledzą jej poczynania w social mediach. Justyna chętnie dzieli się z nimi zarówno swoją kulinarną fantazją, jak i życiem prywatnym.

Co pewien czas Justyna zwraca uwagę internautów a to publikując zdjęcie z tajemniczym mężczyzną, a to z bukietem kwiatów, czy informacją o tym, że jest znów zakochana. Teraz pochwaliła się swoją radykalną metamorfozą.

Zobacz także: Justyna Żyła w objęciach nowego partnera. Pokazała romantyczne zdjęcie z tajemniczym "A"

Justyna żyła przeszła radykalną zmianę wyglądu

Trzeba przyznać, że Justyna Zdecydowała się na bardzo mocną metamorfozę. Właśnie tak jest kiedy z jasnego blondu przechodzi się do ciemnego odcienia. Czy swoim fanom Żyła spodoba się jako brunetka? Oto efekty, które celebrytka pokazała na Insta Story.

żyła
fot.

Jak widać, Justynie nie zabrakło poczucia humoru i dystansu do swojego nowego wizerunku. Świadczy o tym żartobliwe porównanie wyglądu do bohaterki słynnej "Rodziny Addamsów". Jak Wam się podoba metamorfoza Justyny?

RadioZET.pl/AS