Zamknij

Justyna i Piotr Żyła po pierwszej rozprawie rozwodowej. Koniec konfliktu małżonków?

Redakcja
19.09.2018 12:42
Justyna i Piotr Żyła po pierwszej rozprawie rozwodowej. Koniec konfliktu małżonków?
fot. EAST NEWS/AGENCJA SE

Kryzys w związku Piotra Żyły i jego żony Justyny miał wyjątkowo medialny charakter. Nie obyło się bez internetowych oskarżeń i wyjaśnień w mediach. Wszystko jednak wskazuje na to, że para rozstaje się ostatecznie. Czy to również koniec konfliktu między Piotrem a Justyną?

Pierwsze informacje o kryzysie małżeńskim Piotra i Justyny Żyły pojawiły się na początku roku. Małżonka skoczka oskarżyła go o brak zainteresowania rodziną i posiadanie kochanki. Wielokrotnie komentowała związek ze sportowcem w mediach społecznościowych. Opublikowała między innymi film z jego wyprowadzki z domu. Głośna była również jej rozbierana sesja dla magazynu "Playboy". Para nie raz dementowała wypowiedzi drugiej strony na swój temat.

O podjęciu decyzji o rozwodzie Piotr Żyła poinformował w lipcu w programie TVN "Uwaga". Justyna jednak w wywiadzie dla pisma "Twoje Imperium" zdradziła, że nic o tym nie wie.

- Mam wrażenie, że jestem na dobrej drodze, by wybaczyć Piotrowi. Bo już nie oglądam się za siebie, lecz z nadzieją idę do przodu. Nie wiem, czy Piotr złożył pozew rozwodowy. O to trzeba by jego zapytać. Spotykamy się tylko ze względu na dzieci. Obojgu nam zależy na tym, żeby były szczęśliwe."

Justyna Żyła
fot. Instagram:@justynazyla/se.pl

Koniec związku Piotra i Justyny Żyły?

Wydaje się jednak, że skoczek nie rzucał słów na wiatr. Jak donosi "Super Express", we wtorek 18 września odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa pary. Miała mieć miejsce w sądzie w Bielsku-Białej. Rzeczywiście, tego samego dnia na Insta Stories Justyny pojawiło się jej zdjęcie w eleganckiej kreacji i opisem "Jeden z gorszych dni w życiu. Trzymajcie kciuki" oraz hasztagiem "co Cię nie zabije to Cię wzmocni".

Rozwód to bardzo trudna sytuacja, jednak Justyna zdaje się powoli rozpoczynać nowe życie. Na fali rozgłosu założyła między innymi własny kanał kulinarny "UwaŻyła". Odpierała także zarzuty internautów, że próbuje wybić się na nazwisku.

RadioZET.pl/se.pl/MF