Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Jak naprawdę nazywa się Kacper Kuszewski? Aktor wyjawił tajemnicę

10.01.2018 11:44

Kacpra Kuszewskiego znają wszyscy Polacy. Sympatyczny, charyzmatyczny aktor wciela się bowiem w rolę Marka Mostowiaka od pierwszego odcinka „M jak miłość", czyli od 4 listopada 2000 roku.

Jak naprawdę nazywa się Kacper Kuszewski? Aktor wyjawił tajemnicę fot. Archiwum Radia ZET

Popularny aktor niechętnie jednak opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym. Rzadko można oglądać go także na branżowych bankietach i gwiazdorskich imprezach. Nie wszyscy wiedzą również, że Kacper Kuszewski ma bardzo nietypowe imiona – tak naprawdę nazywa się bowiem... Kacper Melchior Baltazar Kuszewski!

Tę ciekawostkę ze swojego życia serialowy gwiazdor zdradził w rozmowie z serwisem Interia.

– I rzecz jest o tyle niezwykła, że jest to nielegalne! Polskie prawo pozwala tylko na dwa imiona w akcie urodzenia, a ja mam trzy. Mój ojciec był tak szczęśliwy, że urodził mu się syn, że postanowił tak właśnie mnie uhonorować, po królewsku – zdradził Kacper Melchior Baltazar Kuszewski w wywiadzie.

Aktor jednak nigdy oficjalnie nie używał tych trojga imion.

– W moich czasach szkolnych imię Kacper było rzadkie, więc wszyscy wiedzieli o kogo chodzi. Dziś Kacprów jest wielu, ale chyba tylko ja mogę powiedzieć, że 6 stycznia obchodzę potrójne imieniny – dodał serialowy Marek Mostowiak we wspomnianym wywiadzie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak złożyć aktorowi spóźnione życzenia imieninowe! Dużo zdrowia i samych sukcesów, panie Kacprze... Melchiorze Baltazarze!

RadioZET.pl/SI

Oceń