Zamknij

Jak naprawdę nazywa się Kacper Kuszewski? Aktor wyjawił tajemnicę

Redakcja
10.01.2018 11:44
Jak naprawdę nazywa się Kacper Kuszewski? Aktor wyjawił tajemnicę
fot. Archiwum Radia ZET

Kacpra Kuszewskiego znają wszyscy Polacy. Sympatyczny, charyzmatyczny aktor wciela się bowiem w rolę Marka Mostowiaka od pierwszego odcinka „M jak miłość", czyli od 4 listopada 2000 roku.

Popularny aktor niechętnie jednak opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym. Rzadko można oglądać go także na branżowych bankietach i gwiazdorskich imprezach. Nie wszyscy wiedzą również, że Kacper Kuszewski ma bardzo nietypowe imiona – tak naprawdę nazywa się bowiem... Kacper Melchior Baltazar Kuszewski!

Tę ciekawostkę ze swojego życia serialowy gwiazdor zdradził w rozmowie z serwisem Interia.

– I rzecz jest o tyle niezwykła, że jest to nielegalne! Polskie prawo pozwala tylko na dwa imiona w akcie urodzenia, a ja mam trzy. Mój ojciec był tak szczęśliwy, że urodził mu się syn, że postanowił tak właśnie mnie uhonorować, po królewsku – zdradził Kacper Melchior Baltazar Kuszewski w wywiadzie.

Aktor jednak nigdy oficjalnie nie używał tych trojga imion.

– W moich czasach szkolnych imię Kacper było rzadkie, więc wszyscy wiedzieli o kogo chodzi. Dziś Kacprów jest wielu, ale chyba tylko ja mogę powiedzieć, że 6 stycznia obchodzę potrójne imieniny – dodał serialowy Marek Mostowiak we wspomnianym wywiadzie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak złożyć aktorowi spóźnione życzenia imieninowe! Dużo zdrowia i samych sukcesów, panie Kacprze... Melchiorze Baltazarze!

RadioZET.pl/SI