Zamknij

Kaia Gerber nago. 19-letnia córka Cindy Crawford pokazała ciało [FOTO]

04.09.2020 17:04
Kaia Gerber nago
fot. Instagram:@kaiagerber

Kaia Gerber, córka Cindy Crawford, pokazała nagie zdjęcie. Zaledwie 19-letnia modelka pochwaliła się w sieci wyjątkowo odważną fotografią. Uwadze zachwyconych fanów nie umknął fakt, że Kaia jest niezwykle podobna do sławnej mamy.

Cindy Crawford to bez wątpienia jedna z ikon światowego modelingu. Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych supermodelka do dziś uznawana jest za piękność, która spopularyzowała branżę na całym świecie. Ciężko wymienić wszystkie jej zawodowe sukcesy, Dość powiedzieć, że nazywana jest jedną z kilku modelek, które miały największy wpływ na świat mody, w 1995 roku uznano ją za najbogatszą modelkę świata, a już w roku 1998 miała na swoim koncie ponad 500 zdjęć, które znalazły się na okładkach najbardziej poczytnych światowych magazynów.

Głośno było także o romansach pięknej modelki, która spotykała się między innymi z Robertem De Niro, Valem Kilmerem i synem prezydenta Stanów Zjednoczonych Johnnym F. Kennedym Juniorem. W 1998 roku poślubiła Rande'ego Gerbera, z którym ma dwójkę dzieci: syna Presleya i córkę Kaię, która poszła w ślady mamy. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie liczne sukcesy,  w tym rozbierane zdjęcie na okładce "Vogue'a", do którego pozowała, mając 18 lat. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała kolejną bardzo odważną fotografię. 19-latkę możemy podziwiać na niej nago.

 Dorota Naruszewicz nago. 49-letnia gwiazda "Klanu" pokazała odważne zdjęcie

Kaia Gerber nago. 19-letnia córka Cindy Crawford pokazała się bez ubrania

Na profilu Kai Gerber na Instagramie, który obserwuje już ponad 5,5 miliona użytkowników, pojawiło się nowe zdjęcie. 3 września młoda modelka skończyła 19 lat i z tej okazji pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej. Sesji bardzo odważnej, córka Cindy Crawford pozuje bowiem ubrana jedynie z długie skórzane buty, pokazując nagi biust. Zdjęcie zachwyciło fanów z całego świata, którzy rozpływali się nad urodą i figurą Kai. Ciężko nie zauważyć, że drapieżnie wyglądająca Gerber jest niezwykle podobna do sławnej mamy.

- Cała matka.

- Wszystkiego najlepszego, więcej takich sesji.

- Jesteś nieziemsko piękna - rozpływali się internauci.

A jak wam podoba się nowe zdjęcie córki jednej z najsłynniejszych modelek świata?