Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kaja Paschalska jest w ciąży? Pokazała wymowne zdjęcie

07.11.2018 13:43

Kaja Paschalska to jedna z aktorek, które występują w „Klanie” od samego początku. We wtorek sympatyczna aktorka opublikowała zdjęcie, na którym fani dopatrzyli się ciążowego brzuszka. Kaja nie musiała długo czekać na gratulacje. Czy słusznie?

Kaja Paschalska jest w ciąży? Pokazała wymowne zdjęcie fot. Instagram:@kajapaschalska

Kaja Paschalska to sympatyczna aktorka, którą widzowie najlepiej kojarzą z serialu „Klan”. Nic w tym dziwnego, aktorka występuje w produkcji od samego początku, czyli już 21 lat. Poza tym użyczyła głosu w polskojęzycznych filmach animowanych z serii o Dzwoneczku. Paschalska poza aktorstwem próbowała również swoich sił na rynku muzycznym. W 2001 roku wydała płytę „Kaja Paschalska”, którą promowała singlem „Przyjaciel od zaraz”. Drugi album ukazał się dwa lata później. W 2002 roku otrzymała Superjedynkę za najlepszy debiut roku. W 2017 roku pojawił się singiel „Karma” zapowiadający jej trzecią płytę.

Kaja jest bardzo lubiana, a jej profil na Instagramie śledzi prawie 17 tysięcy użytkowników. To tam aktorka umieściła zdjęcie, które tak ich poruszyło.

POSŁUCHAJ SINGLA KAI PASCHALSKIEJ

Czy Kaja Paschalska jest w ciąży?

We wtorek na profilu Kaja opublikowała fotografię, którą opisała „takie tam, ciążowe przy choince”. Na zdjęciu rzeczywiście widać delikatnie zaokrąglony brzuszek. Nie umknęło to uwadze fanów. Część z nich postanowiła pogratulować Paschalskiej zajścia w ciążę. Nie wszyscy jednak dali się zwieść.

Kaja Paschalska fot. Instagram:@kajapaschalska

W rzeczywistości to nie Kaja spodziewa się dziecka, a odgrywana przez nią w „Klanie” Ola Lubicz. Paschalska, świadomie lub nie, zażartowała sobie więc z części wielbicieli. Co ciekawe, obie serialowe siostry Lubicz są w ciąży. Zdjęcie z brzuszkiem nie powinno więc wprowadzić w błąd fanów Pauliny Holtz.

ZOBACZ TAKŻE: Odważne zdjęcia Kai Paschalskiej na Instagramie

RadioZET.pl/MF

Oceń