Zamknij

Kaja Paschalska jest w ciąży? Pokazała wymowne zdjęcie

Redakcja
07.11.2018 13:43
Kaja Paschalska jest w ciąży? Pokazała wymowne zdjęcie
fot. Instagram:@kajapaschalska

Kaja Paschalska to jedna z aktorek, które występują w „Klanie” od samego początku. We wtorek sympatyczna aktorka opublikowała zdjęcie, na którym fani dopatrzyli się ciążowego brzuszka. Kaja nie musiała długo czekać na gratulacje. Czy słusznie?

Kaja Paschalska to sympatyczna aktorka, którą widzowie najlepiej kojarzą z serialu „Klan”. Nic w tym dziwnego, aktorka występuje w produkcji od samego początku, czyli już 21 lat. Poza tym użyczyła głosu w polskojęzycznych filmach animowanych z serii o Dzwoneczku. Paschalska poza aktorstwem próbowała również swoich sił na rynku muzycznym. W 2001 roku wydała płytę „Kaja Paschalska”, którą promowała singlem „Przyjaciel od zaraz”. Drugi album ukazał się dwa lata później. W 2002 roku otrzymała Superjedynkę za najlepszy debiut roku. W 2017 roku pojawił się singiel „Karma” zapowiadający jej trzecią płytę.

Kaja jest bardzo lubiana, a jej profil na Instagramie śledzi prawie 17 tysięcy użytkowników. To tam aktorka umieściła zdjęcie, które tak ich poruszyło.

POSŁUCHAJ SINGLA KAI PASCHALSKIEJ

Czy Kaja Paschalska jest w ciąży?

We wtorek na profilu Kaja opublikowała fotografię, którą opisała „takie tam, ciążowe przy choince”. Na zdjęciu rzeczywiście widać delikatnie zaokrąglony brzuszek. Nie umknęło to uwadze fanów. Część z nich postanowiła pogratulować Paschalskiej zajścia w ciążę. Nie wszyscy jednak dali się zwieść.

Kaja Paschalska
fot. Instagram:@kajapaschalska

W rzeczywistości to nie Kaja spodziewa się dziecka, a odgrywana przez nią w „Klanie” Ola Lubicz. Paschalska, świadomie lub nie, zażartowała sobie więc z części wielbicieli. Co ciekawe, obie serialowe siostry Lubicz są w ciąży. Zdjęcie z brzuszkiem nie powinno więc wprowadzić w błąd fanów Pauliny Holtz.

ZOBACZ TAKŻE: Odważne zdjęcia Kai Paschalskiej na Instagramie

RadioZET.pl/MF