Zamknij

Kaja Paschalska na odważnym zdjęciu w bieliźnie. "Petarda" [FOTO]

Maciej Friedrich
27.04.2020 20:34
Kaja Paschalska na odważnym zdjęciu w bieliźnie. "Petarda" [FOTO]
fot. Insstagram:@kajapaschalska

Kaja Paschalska postanowiła wspomnieć jedną z sesji zdjęciowych w jakich brała udział. Aktorka pochwaliła się odważną fotografią, na której możemy podziwiać ją w bieliźnie. Internauci nie kryli zachwytu.

Kaja Paschalska nie jest obecnie postacią, która pojawia się na okładkach magazynów i błyszczy na każdej niemal branżowej imprezie. Jako aktorka nie ma na swoim koncie zbyt wielu kreacji, ale widzowie pokochali ją jako Olę Lubicz z "Klanu". Kaja występuje w serialu niezmiennie od 1997 roku, dorastała na planie i zmieniała się w małej dziewczynki w dojrzałą kobietę. Na swoim koncie ma także epizod muzyczny, wylansowała między innymi singiel "Przyjaciel od zaraz" i do chwili obecnej bierze udział w projektach muzycznych.

Paschalska zachwyca nie tylko talentem aktorskim, ale też urodą i figurą. Jej wdzięki dwukrotnie docenił magazyn "CKM" zapraszając aktorkę do rozbieranej sesji zdjęciowej. Odważne fotografie gwiazdy "Klanu" możemy także podziwiać na jej profilu na Instagramie. Teraz postanowiła podzielić się efektami kolejnej zmysłowej sesji.

Kaja Paschalska w bieliźnie. Gwiazda "Klanu" pokazała odważne zdjęcia

Kaja Paschalska, podobnie jak wiele innych aktorek,  w związku z pandemią koronawirusa przebywa na przymusowym urlopie. Postanowiła podzielić się z fanami efektami sesji zdjęciowej, podczas której pozowała przed obiektywem Karola Tomaszewskiego w Studio Vidoq. Wielbiciele wdzięków Paschalskiej nie mogli czuć się zawiedzeni, Kaja pozowała bowiem w zmysłowej czarnej bieliźnie.

- Taka pandemiczna stylówa. W dresie? Chyba Ty - zażartowała aktorka.

Fani Kai nie kryli zachwytu nad zdjęciami. W komentarzach pojawiły się liczne komplementy pod adresem pięknej gwiazdy "Klanu".

- Prześliczna jak zawsze i stylowo ubrana.

- Wow, petarda.

- Szerze pisząc, to lubię taką pandemię - czytamy.

RadioZET.pl/MF