Zamknij

Kaja Paschalska o rozstaniu z chłopakiem: "Wybrał życie beze mnie"

Sylwia Wamej
05.05.2020 18:58
Kaja Paschalska
fot. Viphoto/ East News

Kaja Paschalska rozstała się ze swoim chłopakiem, Tomaszem Lewandowskim, znanym jako raper VNM. Gwiazda na swoim Instagramie skomentowała rozstanie z ukochanym.

Kaja Paschalska skomentowała rozstanie z chłopakiem

Kaja Paschalska nie jest już w związku z popularnym raperem VNM. Choć takie plotki krążyły od kilku dni, gwiazda nie komentowała doniesień.  Zaniepokojeni fani dopytywali Kaję o związek z raperem, a ta w końcu zadecydowała im odpowiedzieć. Gwiazda potwierdziła, że nie jest już z VNM, prosząc jednocześnie, żeby fani uszanowali jej prywatność i nie zadawali więcej pytań.

"Tomek wybrał życie beze mnieProszę, uszanujcie moją prywatność i nie zadawajcie więcej pytań"  - wyznała Kaja. Inaczej rozstanie komentował były już chłopak Paschalskiej - VNM. Raper zdecydował się opowiedzieć o końcu związku, rapując o "utraconej miłości".

Kaja Paschalska i Tomasz Lewandowski: Kiedy zaczęli się spotykać?

Kaja Paschalska i Tomasz Lewandowski spotykali się ze sobą od kwietnia 2019 roku. Gwiazda "Klanu" wystąpiła nawet w teledysku swojego ukochanego. Z profili społecznościowych zarówno Kai, jak i Tomasza zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia. Wygląda więc na to, że to już koniec ich miłości.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW