Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kaja Paschalska wrzuca na Instagram coraz odważniejsze zdjęcia

20.02.2018 16:14

Kaja Paschalska od dłuższego czasu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Od pewnego czasu aktorka „Klanu” dzieli się coraz odważniejszymi zdjęciami. Czyżby chciała zerwać z wizerunkiem grzecznej Oli Lubicz?

Kaja Paschalska fot. Instagram

Aktorzy, którzy popularność zyskali głównie dzięki grze w jednym serialu, dobrze wiedzą, jak trudno pozbyć się kojarzenia swojej osoby z serialową postacią. W przypadku młodych aktorek „piętno” takie dotknęło m.in. Agnieszkę Kaczorowską, którą każdy kojarzy jako Bożenką z „Klanu”, czy Klaudię Halejcio, która przez kilka lat wcielała się w rolę wścibskiej Andżeliki w „Złotopolskich”.

Nie inaczej jest z Kają Paschalską, która choćby starała się zaistnieć i poza „Klanem”, prawdopodobnie na długo pozostanie Olą Lubicz. Młoda gwiazda zadebiutowała w serialu jako 10-latka i dorastała na oczach widzów. Przez lata przylgnął do niej wizerunek grzecznej, ułożonej Oli, która była oczkiem w głowie taty. Zdaje się jednak, że aktorka ma dość tych skojarzeń i próbuje pokazać swoje bardziej drapieżne oblicze. Świadczyć mogą o tym zdjęcia, które publikuje na Instagramie.

Od dłuższego już czasu Paschalska prezentuje nam swój „seksi-look”, co pewien czas prezentując się w bikini lub odsłaniając głęboki dekolt albo nogi. Do tego umięśniony brzuch i tatuaże, które dodają jej pazura. Zobaczcie sami.

Przypominamy, że Kaja kilka razy próbowała też zaistnieć na scenie muzycznej. Niestety, jej współpraca z Funky Filonem (piosenka „Mała Chinka”) nie przyniosła jej pozytywnej sławy. Paschalska nie porzuciła jednak muzycznych ambicji i kilka miesięcy temu opublikowała nawet swój nowy singiel.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi