Zamknij

Kaja Paschalska wrzuca na Instagram coraz odważniejsze zdjęcia

Redakcja
20.02.2018 16:14
Kaja Paschalska
fot. Instagram

Kaja Paschalska od dłuższego czasu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Od pewnego czasu aktorka „Klanu” dzieli się coraz odważniejszymi zdjęciami. Czyżby chciała zerwać z wizerunkiem grzecznej Oli Lubicz?

Aktorzy, którzy popularność zyskali głównie dzięki grze w jednym serialu, dobrze wiedzą, jak trudno pozbyć się kojarzenia swojej osoby z serialową postacią. W przypadku młodych aktorek „piętno” takie dotknęło m.in. Agnieszkę Kaczorowską, którą każdy kojarzy jako Bożenką z „Klanu”, czy Klaudię Halejcio, która przez kilka lat wcielała się w rolę wścibskiej Andżeliki w „Złotopolskich”.

Nie inaczej jest z Kają Paschalską, która choćby starała się zaistnieć i poza „Klanem”, prawdopodobnie na długo pozostanie Olą Lubicz. Młoda gwiazda zadebiutowała w serialu jako 10-latka i dorastała na oczach widzów. Przez lata przylgnął do niej wizerunek grzecznej, ułożonej Oli, która była oczkiem w głowie taty. Zdaje się jednak, że aktorka ma dość tych skojarzeń i próbuje pokazać swoje bardziej drapieżne oblicze. Świadczyć mogą o tym zdjęcia, które publikuje na Instagramie.

Od dłuższego już czasu Paschalska prezentuje nam swój „seksi-look”, co pewien czas prezentując się w bikini lub odsłaniając głęboki dekolt albo nogi. Do tego umięśniony brzuch i tatuaże, które dodają jej pazura. Zobaczcie sami.

Przypominamy, że Kaja kilka razy próbowała też zaistnieć na scenie muzycznej. Niestety, jej współpraca z Funky Filonem (piosenka „Mała Chinka”) nie przyniosła jej pozytywnej sławy. Paschalska nie porzuciła jednak muzycznych ambicji i kilka miesięcy temu opublikowała nawet swój nowy singiel.

RadioZET.pl/SA