Zamknij

Kaley Cuoco z obrączką. Ślub serialowej gwiazdy

Redakcja
02.07.2018 14:27
 Kaley Cuoco z obrączką. Ślub serialowej gwiazdy
fot. ISO/SilverHub/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Kaley Cuoco, czyli serialowa Penny z „Teorii Wielkiego Podrywu”, została mężatką. 30 czerwca stanęła na ślubnym kobiercu u boku Karla Coocka. Zaskoczyła także oryginalną kreacją od znanego projektanta.

Kaley Cuoco to amerykańska aktorka, która najbardziej znana jest z występów w popularnych serialach. Większość widzów kojarzy ją z niezwykle lubianą „Teorią Wielkiego Podrywu”, ale Kaley występowała również w „Czarodziejkach” czy „8 prostych zasadach”. Co ciekawe, swoją serialową przygodę rozpoczęła w wieku 7 lat. Zaliczyła wtedy gościnny występ w kultowym „Przystanku Alaska”. 30 czerwca Cuoco wyszła za mąż za Karla Coocka, który zawodowo zajmuje się jeździectwem.

Kaley Cuoco w niecodziennej kreacji

Para była zaręczona od grudnia zeszłego roku, ślub odbył się zatem zaledwie kilka miesięcy po przyjęciu przez aktorkę oświadczyn. Wcześniej małżonkowie spotykali się przez dwa lata. Sama uroczystość odbyła się w luźnej, przyjacielskiej atmosferze, a ślubu udzieliła siostra panny młodej, Briana Cuoco. Zakochani odczytali własnoręcznie napisane przysięgi.

Aktorka wystąpiła w koronkowej sukni z peleryną, jednak dość szybko zmieniła ją na robiący wrażenie, koronkowy kombinezon od japońskiego projektanta Tadashiego Shoji.

Drugi ślub Kaley Cuoco

To drugi ślub gwiazdy „Teorii Wielkiego Podrywu”. Wcześniej aktorka powiedziała „tak” tenisiście Ryanowi Sweetingowi. Była to jednak pochopna decyzja podjęta po zaledwie trzech miesiącach znajomości i związek nie przetrwał długo. Kaley spotykała się także przez pewien czas z kolegą z planu „Teorii”, Johnnym Galeckim, wcielającym się w postać Leonarda. Miejmy nadzieję, że tym razem sympatyczna aktorka ułoży sobie życie.

RadioZET.pl/MF