Zamknij

Kamil Durczok wyśmiewa gwiazdy wyjeżdżające na Zanzibar. Pokazał zdjęcie [FOTO]

19.01.2021 16:53
Kamil Durczok
fot. Leszek Kotarba/East News

Kamil Durczok, kontrowersyjny dziennikarz znany ze stacji TVN, zażartował z gwiazd wypoczywających na Zanzibarze. Zabawnym zdjęciem odniósł się do egzotycznych wakacji Barbary Kurdej-Szatan, Julii Wieniawy i innych celebrytów.

Kamil Durczok przez lata był jednym z najpopularniejszych polskich dziennikarzy, znanym ze swojej dociekliwości i zawodowych umiejętności. Karierę w telewizji rozpoczynał od długoletniej współpracy z Telewizją Polską w latach 1993-2006, następnie związał się z TVN, gdzie zyskał ogromną popularność między innymi jako redaktor naczelny i prowadzący "Faktów". Prowadził także program "Brutalna prawda" w Polsacie.

Niestety, wielka kariera Durczoka została zahamowana przez skandale, w których tle przewijały się używki. Dziennikarza łączono z aferą dotyczącą molestowania, a w 2019 roku spowodował kolizję, prowadząc pod wpływem alkoholu. W styczniu 2020 roku sam przyznał, że jest alkoholikiem. Choć szczęśliwie nikt nie zginął, postawiono mu zarzuty prowadzenia pojazdu, gdy w wydychanym powietrzu miał 2,6 promila alkoholu. Choć nie bryluje już w telewizji, nadal posiada rzeszę fanów, z którymi kontaktuje się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Za pośrednictwem Twittera postanowił w zabawny sposób zakpić z gwiazd, które w tym roku wyjątkowo upodobały sobie Zanzibar jako miejsce urlopowe.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan pozuje z afrykańskimi dziećmi. Internauci oburzeni

Kamil Durczok kpi z gwiazd wypoczywających na Zanzibarze? Pokazał wymowne zdjęcie

Na profilu Kamila Durczoka na Twitterze pojawił się nowy wpis, w którym dziennikarz opublikował zdjęcie ze Szczyrku, gdzie znajduje się jego dom. Urocza fotografia, na której bawi się z pięknym owczarkiem niemieckim, została ironicznie skomentowana. Durczok nawiązał do gwiazd, które upodobały sobie Zanzibar jako miejsce na wymarzone wakacje. Mogliśmy oglądać relacje z tego miejsca między innymi na profilach Barbary Kurdej-Szatan i Julii Wieniawy.

- Zainteresowanych informuję, iż nie jestem na Zanzibarze. Bo wszyscy już tam są. Zasypało nas i nie udało się rano ruszyć ze Szczyrku. Odkopywanie trwa - czytamy we wpisie dziennikarza.

Trzeba przyznać, że Durczok nie zachwycił może malowniczymi widokami palm i oceanu, ale polska zima także ma swój urok. Poczucia humory z pewnością nie można mu odmówić.