Zamknij

Kamil Lemieszewski nago. Zwycięzca "Big Brother" znów szokuje

Sylwia Wamej
17.04.2020 12:39
Kamil Lemieszewski
fot. Viphoto/ East News

Kamil Lemieszewski lubi szokować w sieci. Zwycięzca 2. edycji "Big Brothera" po raz kolejny opublikował zdjęcie, na którym jest nagi. Tym razem internauci byli podzieleni co do fotografii.

Kamil Lemieszewski pochwalił się nagim zdjęciem. Fani mocno podzieleni

Kamil Lemieszewski chętnie publikuje na Instagramie swoje nagie zdjęcia. Odważne fotografie budzą skrajne emocje. Jednym takie wyrażanie siebie podoba się, drudzy są zniesmaczeni. Tym razem zwycięzca drugiej edycji "Big Brothera" opublikował zdjęcie, na którym pozuje nagi, a intymne miejsca zasłania jedynie damska ręka i korkociąg do wina. Jak napisał sam zainteresowany, zdjęcie powstało trzy lata temu dla amerykańskiego magazynu.

Niektórzy fani stwierdzili, że takich zdjęć Kamil nie powinien publikować, bo wśród jego followersów mogą być dzieci.

"Masz świadomość tego, że oglądają cię 10-latki?" - piszą zaniepokojeni fani. Lemieszewski szybko odpowiedział.

"To czemu 10-latki mają dostęp do internetu? Powinny biegać po podwórku i grać w nogę, a nie patrzeć w telefony. To wina ich rodziców" - napisał zwycięzca "Big Brothera". Dyskusja jednak nabrała rumieńców.

"Możesz mówić o wychowaniu dzieci, jak je będziesz miał. Poza tym muszą mieć dostęp do internetu. Lekcje online, mówi ci to coś" - ciągnęła rozmowę fanka.

Inni followersi również byli mocno podzieleni co zdjęcia opublikowanego przez Lemieszewskiego.

"Kamil co ty pokazujesz. Przecież oglądają to nastolatki. To już jest już pornografia, czy ty masz choć odrobinę wstydu? Masakra" - skomentowała oburzona internautka.

Fani bronią nagiego zdjęcia Lemieszewskiego

Większość komentarzy jest w podobnym tonie, choć oczywiście znaleźli się też tacy, którzy bronili Kamila. 
"A ja lubię takie zdjęcia seksowne, które pobudzają wyobraźnię. Nie przejmuj się Kamil, rób to co uważasz, olej tych zakompleksionych osób, podziwiam za odwagę nie każdy ją ma" - napisała jedna z wielbicielek Lemieszewskiego.

Zagłosuj

Czy publikowanie trak odważnych zdjęć jest przesadą?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW