Zamknij

Kamil Nożyński u Kuby Wojewódzkiego opowiedział o ciemnej stronie show-biznesu

Sylwia Wamej
13.03.2019 10:40
Kamil Nożyński
fot. Artur Zawadzki. Reporter/ East News

Kamil Nożyński, czyli serialowy Kuba ze „Ślepnąc od świateł”, gościł w programie Kuby Wojewódzkiego, w którym opowiedział m.in. o blaskach i cieniach show-biznesu. Zdradził też, jak sobie radzi z popularnością, która na niego dość niespodziewanie spadła.

Kamil Nożyński gościł w programie Kuby Wojewódzkiego

Kamil Nożyński pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego. Gwiazdor „Ślepnąc od świateł” podkreślił, że bardzo się cieszy ze spotkania z Kubą, gdyż ogląda jego program od wielu lat. Nożyński w rozmowie z showmanem TVN zdradził, jak wychodził z trudnej roli i kto mu najbardziej pomaga w ciężkich momentach.

 – Dzieci są moją ostojąJak już mam wszystkiego dosyć, to idę do dzieci. Miałem taki czas, że wychodziłem bardzo wcześnie, zanim się obudziły, a wracałem, jak już spały. I mój synek, wtedy dwuletni, nauczył się wstawać wtedy, kiedy ja wstawałem i przychodził do mnie, gdy piłem kawę, z piłeczką: „Tata, pobaw się ze mną”. Nie pytaj mnie o show-biznes, bo ja jestem świeżakiem w tej kwestii. A jak wygląda nocna Warszawa, to sam najlepiej wiesz – odpowiedział Nożyński.

Kamil Nożyński opowiedział o seksie i narkotykach w show-biznesie

Kamil Nożyński opowiedział również, jak sobie radzi z popularnością i czy nie czuje się nią przytłoczony.

– Nie spodziewałem się, że serial zrobi taki szum. Dostawałem wiadomości z Hiszpanii, z Węgier, nie pamiętam dokładnie, jak to brzmiało w oryginale, ale sens był taki, że to jedna z najmocniejszych produkcji. Trochę mnie to zaskoczyło. Stary, nie sądziłem, że portale plotkarskie będą o mnie pisać, że ludzie będą mnie rozpoznawać. Miałem sytuację, że podszedł pan, poprosił o selfie, po czym wyciąga blachę: Centralne Biuro Śledcze i mówi: „Panie, u nas wszyscy się jarają tym serialem”. Ja zagrałem za darmo... Wszystko oddałem na Caritas... Nie no, żartuję oczywiście. Dla mnie to były dobre pieniądze, dla mnie jako rapera, który musiał szukać zarobku poza rapem. Pozwoliły mi przetrwać podkreślił aktor.

Aktor opowiedział też o blaskach i cieniach show-biznesu.

– Wtargnąłeś do show-biznesu błyskawicznie. Powiedz, czy ludzie w branży bardziej chleją, czy jednak ćpają? – zapytał Wojewódzki.

– Chyba robią wszystko i do tego regularnie uprawiają seks – podkreślił Nożyński.

Zagłosuj

Oglądałeś/łaś "Slepnąc od świateł"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW