Zamknij

Znany aktor uderza w Pawła Kukiza. "Robisz dyplomację z twarzą w gó*nie"

13.08.2021 11:16
Paweł Kukiz
fot. Jacek Dominski/REPORTER/East News

Kamil Nożyński zareagował w internecie na ostatnie wydarzenia w Sejmie. Aktor i raper, tak jak tysiące Polaków, jest oburzony przegłosowaniem nowelizacji ustawy medialnej. W szczególnie ostrych słowach zwrócił się do polityka Pawła Kukiza.

Kamil Nożyński to aktor i raper, znany fanom także jako Saful. Na ekranie zadebiutował w miniserialu HBO "Ślepnąc od świateł". Gwiazdor na co dzień dzieli się kulisami swojej pracy, nowymi projektami i planami na przyszłość w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie. Tym razem postanowił wykorzystać swoje social media w innym celu. Wokalista zwrócił uwagę na to, co dzieje się ostatnio na polskiej scenie politycznej.

Nożyński, podobnie jak wielu innych Polaków, jest oburzony wynikiem środowego głosowania w Sejmie. Ustawa Lex TVN została poparta nie tylko przez posłów Prawa i Sprawiedliwości, ale także Kukiz'15, przez co trafiła do dalszego procedowania. Mnóstwo internautów wyraża swoje oburzenie decyzją Pawła Kukiza. Gorzkich słów nie szczędzili mu m.in. Piotr Gąsowski, Krzysztof Zalewski czy Janusz Panasewicz z Lady Pank. Teraz swój komentarz udostępnił także Kamil Nożyński.

Kamil Nożyński ostro o Pawle Kukizie

Kamil Nożyński opublikował na InstaStories ostry wpis uderzający w Pawła Kukiza. Aktor nie przebierał w słowach. Widać, że potraktował decyzję polityka, któremu kiedyś zaufał, jako zdradę.

- Mówią, że w życiu nie powinno się niczego żałować. Ja żałuję, że ci kiedyś, ku*wo Kukiz, uwierzyłem. Jesteś najgorszym przykładem z najgorszych przykładów, które przytaczałeś, idąc do wyborów. Można robić dyplomację z twarzą, ty robisz dyplomację z twarzą w gó*nie - napisał Nożyński.

Relacja InstaStories aktora nie była widoczna zbyt długo. Ostra wypowiedź została zgłoszona przez internautów, w związku z czym została usunięta przez portal społecznościowy. "Usunięto relację z powodu: Prześladowanie lub nękanie" - brzmi komunikat, który otrzymał Nożyński.

- Myślałem, że to ja przypadkiem usunąłem relację, a tu widzę, kogoś mocno ubodło. Pozdrawiam fanów Kukiza czy tam rządzących. ***** *** - dodał aktor.

EN_01410939_0282
fot. Kamil Piklikiewicz/East News