Zamknij

Kamil Sipowicz o nowej partnerce. "Myślę, że Kora by tego chciała"

Patrycja Chudolińska
17.01.2020 15:28
Kamil Sipowicz
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Kamil Sipowicz opowiedział o związku z obecną partnerką. Mężczyzna po śmierci wokalistki Kory odnalazł nową miłość.

Kamil Sipowicz w lipcu 2018 roku pożegnał po raz ostatni swoją ukochaną żonę Korę. Wokalistka zmarła po długiej walce z nowotworem, a jej mąż przez wiele miesięcy nie mógł pozbierać się po stracie.

Ostatnio jednak w życiu Kamila Sipowicza wiele się zmieniło. Mężczyzna z powrotem otworzył się na miłość. Niedawno przyznał, że poznał kobietę, z którą planuje spędzić już resztę życia.

Kamil Sipowicz opowiedział o nowej wybrance

Kamil Sipowicz w grudniu minionego roku zdradził, że poznał kogoś nowego. Chcąc uniknąć dalszych plotek, wyjaśnił, że nie spotykał się z nową partnerką, gdy Kora jeszcze żyła.

- Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej rozpaczy. Wbrew temu, co sugerują niektóre pisma brukowe, nie spotkaliśmy się za życia Kory - napisał w mediach społecznościowych.

Teraz Kamil Sipowicz w rozmowie z "Na Żywo" przyznał, iż sądzi, że Kora wspierałaby go w jego decyzji. Uważa, że to odpowiedni czas, by znów związać się z kimś na dłużej.

- Myślę, że Kora chciałaby, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby ona też była w szczęśliwej relacji. Samotność nie jest dobra - powiedział Sipowicz w rozmowie z tygodnikiem.

RadioZET.pl/PCh