Zamknij

Kamil z "Big Brothera" wyśmiewa panikę przed koronawirusem. "Głupota i sianie paranoi"

Judyta Wanicka
11.03.2020 15:41
Kamil Lemieszewski
fot. Instagram:@kamillemie_official

Kamil Lemieszewski z "Big Brothera" skomentował międzynarodową panikę wywołana epidemią koronawirusa. Zwycięzca reality show zdaje się lekceważyć problem. Na Instagramie szczerze wyznał, co myśli o zamieszaniu wokół choroby. 

Kamil Lemieszewski zwyciężył w drugiej edycji "Big Brothera" w TVN7. Po programie ekscentryczny uczestnik stał się gwiazdą Instagrama, gdzie regularnie informuje o swoich poczynaniach zawodowych oraz dzieli się przemyśleniami na różne tematy. Ostatnio postanowił głośno wyrazić, co myśli o zamieszaniu wokół koronawirusa. Okazuje się, zarażenie chorobą wcale go nie przeraża, a wszechobecną panikę uważa za śmieszną. 

Kamil Lemieszewski kpi z zamieszania wokół koronawirusa 

Kamil Lemieszewski chwalił się w domu Wielkiego Brata, że przeżył wiele niebezpiecznych przygód, m.in. tonął w ruchowym piaskach, uciekał przed rozwścieczonymi Mongołami, miał całkowicie pogruchotany kręgosłup i chemiczne zapalnie płuc. Jak twierdził, sam usunął sobie raka zatok, wyrywając nowotwór kombinerkami.

Nic dziwnego, że w obliczu tak poważnych przypadków zarażenie koronawirusem wydaje mu się błahostką. Gwiazdor "Big Brothera" uważa, że problem jest sztucznie rozdmuchany, a sama choroba niegroźna. Podobno wirus dopadł jego znajomych i nic poważnego im się nie stało. 

Moi znajomi już przechorowali dwa miechy temu i czują się super. Jedziemy teraz do nich nabrać odporności na tę głupotę i sianie paranoi w ludziach - napisł w jednym z postów na Instagramie. 

Zdaniem Kamila przez strach zaczęło dochodzić do absurdów. Śmieszą go ludzie, którzy z obawy przed zakażeniem przestali podawać rękę na powitanie. A już najbardziej bawią go ci, co zaczęli nagle często myć ręce i zwracać uwagę na higienę - czynnoście, które powinny być normalnością. To jest podstawa każdego dnia, a wygląda jak paranoja - skomentował Lemieszewski. 

Na życie zachorowała całą ludność. Ciekawe, kiedy znajdą szczepionkę na to? - ironizuje zwycięzca "Big Brothera". 

Ma rację?

Zagłosuj

Zgadzasz się z Kamilem?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw