Zamknij

Kamila Kamińska trafiła do szpitala. Gwiazda TVN obawia się koronawirusa

Judyta Wanicka
13.03.2020 08:46
Kamila Kamińska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Kamila Kamińska z serialu TVN "Zakochani po uszy" trafiła do szpitala. Aktorka wyznała na Instagramie, że obawia się zarażenia koronawirusem. "Okazuje się, że pandemia to nie przelewki" - napisała. 

Kamila Kamińska to przebijająca się aktorka młodego pokolenia, którą do tej pory można było oglądać w takich produkcjach jak "Najlepszy", "Listy do M." i "Miłość i miłosierdzie". Aktorka wciela się także w rolę Sylwii w serialu TVN "Zakochani po uszy". 31-latka przed kilkoma dniami trafiła do szpitala. Jej stan wymagał pilnej operacji. Aktorka trafiła do placówki w czasie epidemii koronawirusa. 

Kamila Kamińska trafiła do szpitala 

Kamia Kamińska opublikowała post na Instagramie, w którym poinformowała o swoim stanie zdrowia. 8 marca trafiła do szpitala na warszawskiej Pradze, gdzie przeszła operację wyrostka robaczkowego. Niestety wciąż narażona jest na zakażenie koronawirusem, dlatego pobyt w szpitalu wiąże się z kwarantanną.

Heloooł. Pozdrawiam ze szpitalnej pooperacyjnej „kwarantanny”. Dobra. Okazuje się jednak, że pandemia to nie przelewki. Trochę prawdy obok wirtualnej mielonki. W szpitalu leżę od 8 marca. Spokojnie, to nie koronawirus! Ręce myjemy tu tak często, że aż robią mi się pomarszczone opuszki, a żel antybakteryjny idzie w ruch przy każdej możliwej okazji, telefon czyszczę też. Jestem po operacji wyrostka. Wszystko dobrze, dziękuję - zapewnia aktorka.

Teraz czeka ją odpoczynek. Gwiazda cały czas obserwuje rozwój sytuacji i dba o to, by nie zarazić się wirusem. 

Zobaczymy, co przyniosą następne dwa tygodnie - czy jesteście gotowi na odpoczynek w domu? Na dobrowolną autoeliminację z życia towarzyskiego? Na dyscyplinę, spotkanie z samym sobą i najbliższymi? Czujność na siebie nawzajem, ale bez nadmiernego strachu? Zaczynam myśleć, że to wyzwanie może nas zmienić. Zmienić coś w nas. Zmusza do Zatrzymania się. Życzę Wam Zdrowia i pięknych owoców tego czasu - napisała Kamila Kamińska. 

RadioZET.pl/jw