Zamknij

Kamila Szczawińska pokazała urocze zdjęcie z córeczką. Opisała pierwsze dni z maleństwem [FOTO]

15.06.2021 16:05
Kamila Szczawińska
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Kamila Szczawińska niedawno została mamą trzeciej pociechy. Modelka i jej mąż przywitali na świecie córeczkę. Szczawińska pokazała na Instagramie urocze zdjęcie z maleństwem, opisując pierwsze dni z maluszkiem.

Kamila Szczawińska niedawno po raz trzeci została mamą. Modelka przywitała na świecie córeczkę. Na Instagramie Szczawińska pokazała pierwsze chwile z maleństwem. Ostatnio zamieściła zdjęcie razem z córeczką. Zdradziła też, jak jej mijają pierwsze dni z maluszkiem.

Zobacz też: Kamila Szczawińska urodziła. Modelka pokazała pierwsze zdjęcie maleństwa

Kamila Szczawińska pokazała urocze zdjęcie z córeczką. Opisała pierwsze dni z maleństwem [FOTO]

"Ktoś tu jest bardzo malutki. Moja czarna główka, na której punkcie zupełnie oszaleliśmy, a ja godzinami mogę leżeć, karmić ją i patrzeć na malutkie stopki. Od 2 tygodni moje zdjęcia są bardzo monotonne - wszystkie wyglądają tak jak to zdjęcie- szczęśliwa ja z córeczką na rękach i przyznam, że na razie ciężko jest mi się nią dzielić" - napisała modelka.

W komentarzach posypało się mnóstwo ciepłych słów dla Szczawińskiej. "Ale piękny widok", "najlepiej, jak najwięcej tego wspaniałego czasu", "najpiękniejszy widok na świecie", "piękna, szczęśliwa mama" - zachwycali się fani.

Dla Kamili Szczawińskiej i jej męża córeczka jest trzecim dzieckiem. Para wychowuje już syna Julka i córeczkę Kalinę.