Zamknij

Kamila Szczawińska urodziła. Modelka pokazała pierwsze zdjęcie maleństwa

07.06.2021 23:24
Kamila Szczawińska
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Kamila Szczawińska podzieliła się z fanami wspaniałą nowiną. Światowej sławy modelka, która niedawno informowała, że jest w ciąży, powitała właśnie na świecie swoje trzecie dziecko. Pokazała też zdjęcie maleństwa.

Kamila Szczawińska to znana polska modelka, która w swojej branży osiągnęła olbrzymi sukces. Pracę zaczynała jako 17-latka i szybko udało jej się zaistnieć na wybiegach u najlepszych projektantów. Na koncie ma pokazy m.in. dla Gucci, Giorgio Armani czy Chanel, a Roberto Cavalli, słynny włoski projektant mody, widział w niej swoją muzę.

Oprócz tego, że Szczawińska odniosła sukces zawodowy, sprawdza się też w roli matki. Kilka miesięcy temu, dokładnie w lutym, poinformowała, że jest w ciąży i oczekuje przyjścia na świat swojego trzeciego dziecka. Właśnie  modelka i uczestniczka "Tańca z gwiazdami" pochwaliła się, że córeczka już jest na świecie.

Zobacz także: Anna Nowak-Ibisz wspomina rozwód z Krzysztofem Ibiszem. "Ze wszystkim musiałam poradzić sobie sama"

Kamila Szczawińska urodziła. Pierwsze zdjęcie córeczki

Showbiznesowy baby boom trwa. Zaledwie kilka godzin temu o narodzinach swojego dziecka poinformowała Klaudia Halejcio, a na Instagramie pojawił się już kolejny "narodzinowy" post - tym razem od modelki Kamili Szczawińskiej, która urodziła swoje trzecie dziecko.

Modelka i uczestniczka "Tańca z gwiazdami" pokazała pierwsze zdjęcie córeczki, a dokładniej jej małych stóp. Jak wyjaśniła, dziecko urodziło się już przed tygodniem, a ona sama jest obecnie znacznie mniej obecna w sieci, bo chce korzystać z każdej chwili z maleństwem, szczególnie teraz, podczas wzajemnej "nauki siebie".

"Tydzień temu w południe, przyszła na świat nasza córeczka... Na razie nie mamy jeszcze rytmu, uczymy się siebie, każdą chwilę spędzamy razem i nigdzie się nie spieszymy. Wyłączyłam się trochę ze świata internetu, bo delektuję się każdą chwilą i nie chcę niczego przegapić. Całuję, przytulam, oglądam, dotykam i nie mogę uwierzyć, że jest taka cudowna, malutka i moja" - napisała modelka.

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom, a maleństwu życzymy wszystkiego najlepszego w nowym świecie.