Zamknij

Kandydaci na prezydenta - jak wyglądaliby jako kobiety? Zabawna przeróbka internautów

18.06.2020 11:42
kandydaci
fot. Zbyszek KaczmarekREPORTER/Piotr Molecki/Mateusza Jagielski/EAST NEWS/

Kandydaci na prezydenta w żeńskiej wersji? Po debacie prezydenckiej internauci postanowili przerobić nieco zdjęcia kandydatów tak, by ich twarze miały kobiece rysy. Nadano im też kobiece imiona: Andrea, Raphaela czy Simona.

Kandydaci na prezydenta w żeńskiej wersji? Od kilkunastu godzin w sieci krążą przeróbki zdjęć, na których Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski, Szymon Hołownia i kilku innych kandydatów, przedstawieni są z kobiecymi rysami twarzy i długimi włosami. Trzeba przyznać, że niektórym jest w tym wydaniu naprawdę dobrze. Kto wygląda najlepiej? Andrea, Raphaela, a może Cristina?

Gwiazda serialu TVP zagrała w spocie Rafała Trzaskowskiego?

Kandydaci na prezydenta jako kobiety - przeróbka zdjęć

Do przerobionych zdjęć przypisano także krótkie charakterystyki, z których wnioskujemy, że intencją autora było pokazanie... dziewczynek z klasy. Andrea obecnie jest przewodniczącą i ma konserwatywnych rodziców; Raphaela jest jej największą konkurentką, a Roberta jest najpopularniejszą dziewczyną w klasie.

Do wyborów prezydenckich zostało już niewiele czasu i każdy z kandydatów próbuje przekonać do siebie wyborców. Jak widać, internauci uznali, że można do tematu podejść także z przymrużeniem oka - i chyba to się udało.

Posłuchaj podcastu