Zamknij

Kariera męża Barbary Kurdej-Szatan. Para zazdrości sobie sukcesów?

Redakcja
03.07.2018 14:53
Kariera męża Barbary Kurdej-Szatan. Para zazdrości sobie sukcesów?
fot. EAST NEWS

Kariera Barbary Kurdej-Szatan rozwija się wspaniale. Aktorka dostaje role filmowe i serialowe, poprowadziła również koncert debiutów w Opolu. Teraz także jej męża Rafała będziemy mogli częściej oglądać na ekranach telewizorów.

Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem wyglądają na bardzo zgraną parę, a sama aktorka dementowała plotki o rzekomym kryzysie w ich związku. Wszystko wskazuje na to, że również zawodowo żadne z małżonków nie może narzekać. Aktorka ma na swoim koncie występy filmowe, jest konferansjerką oraz jedną z gwiazd „M jak Miłość”. Jednak teraz również jej mąż częściej będzie pojawiał się na ekranach telewizorów. Otrzymał bowiem zarówno propozycję wzięcia udziału w show „Twoja twarz brzmi znajomo”, jak również dołączył do obsady „M jak Miłość”.

EN_01327362_0013

Czy Barbara Kurdej-Szatan załatwiła mężowi pracę?

Aktorka zapytana, czy nie obawia się opinii fanów, że Rafał otrzymał propozycje telewizyjne na skutek jej protekcji, odpowiedziała krótko.

– Nie boję się, że ludzie będą zarzucać mi, że załatwiłam pracę mężowi, bo to zwyczajnie nie jest prawda! Do serialu szukano nowego aktora, a przy okazji też dobrego muzyka i pianisty. Rafał nadawał się do takiej roli po prostu idealnie! Natomiast propozycja z Polsatu przyszła już po raz drugi, ale dopiero teraz udało się mu zgrać wszystkie terminy.

Rafał Szatan twierdzi z kolei, że nigdy nie był zazdrosny o zawodowe sukcesy żony. Od początku ich związku każde wykonywało swoją pracę i nigdy nie zrodziła się między nimi rywalizacja zawodowa. Przeciwnie, starają się wspierać i pomagać sobie w podejmowaniu trudnych decyzji.

Takie podejście i zgodność charakterów z pewnością przydadzą się małżonkom, którzy będą mieli poza planem mniej czasu dla siebie. Jak jednak podkreślają, w życiu są partnerami, którzy potrafią znaleźć nić porozumienia w każdej sytuacji.

RadioZET.pl/MF