Karol Strasburger wziął ślub. Małgorzata Weremczuk jest od niego młodsza o 37 lat

14.08.2019 13:04

Karol Strasburger, gwiazdor teleturnieju „Familiada”, po raz trzeci wziął ślub. Jego wybranką jest Małgorzata Weremczuk, menadżerka prezentera. Świeżo upieczonych małżonków dzieli spora różnica wieku. Strasburger jest starszy od ukochanej o 37 lat.

Karol Strasburger wziął ślub. Małgorzata Weremczuk jest od niego młodsza o 37 lat fot. VIPHOTO/East News

Karol Strasburger wziął ślub z Małgorzatą Weremczuk. Ceremonię trzymali w tajemnicy

Karol Strasburger po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu. 72-letni prezenter znany widzom z roli prowadzącego teleturnieju „Familiada”, ożenił się z Małgorzatą Weremczuk, swoją 35-letnią menadżerką. Para złożyła przysięgę małżeńską 10 sierpnia 2019 roku w urzędzie stanu cywilnego. Jak poinformował tygodnik „Na żywo”, nowożeńcom towarzyszyła rodzina i najbliżsi przyjaciele. Para miała utrzymywać ceremonię w tak ścisłej tajemnicy, że nawet zaproszeni goście do ostatniej chwili nie zostali poinformowani, gdzie odbędzie się wesele.

Świeżo upieczeni małżonkowi i ich goście świętowali w restauracji „Noce i dnie” w miejscowości Konstancin-Jeziorna pod Warszawą. Panna młoda pojawiła się w jedwabnej sukni projektu Doroty Goldpoint. Para młoda miała poprosić gości, by zamiast kwiatów przekazali drobną kwotę na konto Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Zdjęciami z ceremonii Małgorzata pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku.

Świadomi praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny uroczyście oświadczamy, że po 10 latach naszej przyjaźni i budowania razem tego niezniszczalnego fundamentu, wstąpiliśmy w związek małżeński i przyrzekamy, że uczynimy wszystko, aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe. Jako mąż i żona dziękujemy naszej Rodzinie, wszystkim życzliwym nam osobom i Przyjaciołom, którzy wierzyli w nas i dzięki, którym mieliśmy siłę, by dążyć do wspólnego celu, jakim jest małżeństwo i miłość – czytamy w poście żony Karola Strasburgera.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Anna Lewandowska zachwycona uroczystością [ZDJĘCIA]

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk wzięli ślub – jak się poznali?

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk poznali się w 2006 roku na weselu wspólnych przyjaciół. 35-latka okazała się znajomą ówczesnej żony prezentera. Kiedy w 2013 roku Irena Strasburger zmarła na raka, Małgorzata pomagała gwiazdorowi „Familiady” otrząsnąć się po osobistej tragedii i dbała o jego interesy, pełniąc funkcję menadżerki. Z czasem przyjaźń i zawodowa relacja przerodziła się w uczucie. Zamieszkali razem w domu, w którym Strasburger mieszkał wcześniej z żoną. Weremczuk zapowiedziała, że zamierza kontynuować dzieło Ireny Strasburger i aranżować wnętrza według jej wizji. Zakochani nic nie robią sobie ze sporej różnicy wieku. Karol jest bowiem starszy od Małgorzaty o 37 lat.

Zagłosuj

Co sądzisz o dużej róznicy wieku w związkach?

RadioZET.pl/MF

Oceń