Zamknij

Karol Strasburger wziął ślub. Małgorzata Weremczuk jest od niego młodsza o 37 lat

Maciej Friedrich
14.08.2019 13:04
Karol Strasburger wziął ślub. Małgorzata Weremczuk jest od niego młodsza o 37 lat
fot. VIPHOTO/East News

Karol Strasburger, gwiazdor teleturnieju „Familiada”, po raz trzeci wziął ślub. Jego wybranką jest Małgorzata Weremczuk, menadżerka prezentera. Świeżo upieczonych małżonków dzieli spora różnica wieku. Strasburger jest starszy od ukochanej o 37 lat.

Karol Strasburger wziął ślub z Małgorzatą Weremczuk. Ceremonię trzymali w tajemnicy

Karol Strasburger po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu. 72-letni prezenter znany widzom z roli prowadzącego teleturnieju „Familiada”, ożenił się z Małgorzatą Weremczuk, swoją 35-letnią menadżerką. Para złożyła przysięgę małżeńską 10 sierpnia 2019 roku w urzędzie stanu cywilnego. Jak poinformował tygodnik „Na żywo”, nowożeńcom towarzyszyła rodzina i najbliżsi przyjaciele. Para miała utrzymywać ceremonię w tak ścisłej tajemnicy, że nawet zaproszeni goście do ostatniej chwili nie zostali poinformowani, gdzie odbędzie się wesele.

Świeżo upieczeni małżonkowi i ich goście świętowali w restauracji „Noce i dnie” w miejscowości Konstancin-Jeziorna pod Warszawą. Panna młoda pojawiła się w jedwabnej sukni projektu Doroty Goldpoint. Para młoda miała poprosić gości, by zamiast kwiatów przekazali drobną kwotę na konto Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Zdjęciami z ceremonii Małgorzata pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku.

Świadomi praw i obowiązków wynikających z założenia rodziny uroczyście oświadczamy, że po 10 latach naszej przyjaźni i budowania razem tego niezniszczalnego fundamentu, wstąpiliśmy w związek małżeński i przyrzekamy, że uczynimy wszystko, aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe. Jako mąż i żona dziękujemy naszej Rodzinie, wszystkim życzliwym nam osobom i Przyjaciołom, którzy wierzyli w nas i dzięki, którym mieliśmy siłę, by dążyć do wspólnego celu, jakim jest małżeństwo i miłość – czytamy w poście żony Karola Strasburgera.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Anna Lewandowska zachwycona uroczystością [ZDJĘCIA]

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk wzięli ślub – jak się poznali?

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk poznali się w 2006 roku na weselu wspólnych przyjaciół. 35-latka okazała się znajomą ówczesnej żony prezentera. Kiedy w 2013 roku Irena Strasburger zmarła na raka, Małgorzata pomagała gwiazdorowi „Familiady” otrząsnąć się po osobistej tragedii i dbała o jego interesy, pełniąc funkcję menadżerki. Z czasem przyjaźń i zawodowa relacja przerodziła się w uczucie. Zamieszkali razem w domu, w którym Strasburger mieszkał wcześniej z żoną. Weremczuk zapowiedziała, że zamierza kontynuować dzieło Ireny Strasburger i aranżować wnętrza według jej wizji. Zakochani nic nie robią sobie ze sporej różnicy wieku. Karol jest bowiem starszy od Małgorzaty o 37 lat.

Zagłosuj

Co sądzisz o dużej róznicy wieku w związkach?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF