Zamknij

Karol Strasburger o domowej kwarantannie: "W końcu mam czas dla dziecka"

Sylwia Wamej
26.03.2020 13:38
Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk
fot. Viphoto/ East News

Karol Strasburger opowiedział w rozmowie z "Faktem" jak spędza przymusowy czas w domu. Prowadzący "Familiady" podkreślił, że opieka nad maleńkim dzieckiem zastępuje mu pracę.

Karol Strasburger zdradził, co robi na przymusowej kwarantannie

Karol Strasburger mimo przymusowego spędzania czasu w domu, nie narzeka na brak domowych obowiązków. Prowadzący "Familiady" podkreślił, że ma teraz dużo czasu dla swojej malutkiej córeczki - Laury. Jak powiedział, opieka nad maleństwem jest dla niego przyjemnością.

"Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. W końcu mam dużo czasu dla dziecka. Laura dobrze się chowa, jest kochana, śliczna i sama radość wynika z tego, że mogę się nią zajmować" - powiedział Karol Strasburger w rozmowie z "Faktem".

Karol Strasburger dodał też, że rodzicielskimi obowiązkami dzieli się po równo razem ze swoją partnerką - Małgorzatą Weremczuk-Strasburger.

"Jeżeli mamy dziecko, to mamy je razem i oboje jesteśmy za nie odpowiedzialni. Dlatego i ja, i Małgosia wstajemy w nocy i się nią opiekujemy" - wyznał gwiazdor.

Karol Strasburger podkreślił, że w obecnej sytuacji mimo pandemii trzeba wychodzić na zewnątrz, żeby zadbać o swoje zdrowie. Zdradził też, że pozostanie przed telewizorem i objadanie się, niczemu dobremu nie posłuży.

"Dziecko musi być na powietrzu. Trzeba dbać o swoje zdrowie. Do tej pory grałem w tenisa, ale korty są pozamykane, więc pozostają spacery, jazda na rowerze i ruch. Nie można zamknąć się przed telewizorem i objadać, bo to jest kolejna tragedia, która na nas spadnie" - powiedział prowadzący "Familiady".

Małgorzata Weremczuk: Kim jest żona Karola Strasburgera?

Warto podkreślić, że żoną aktora i prezentera jest Małgorzata Weremczuk, z którą początkowo łączyły go sprawy zawodowe. Młodsza o 38 lat od swojego ukochanego Weremczuk była menadżerką Strasburgera. Z czasem między nimi pojawiło się uczucie. Zakochani pobrali się w 2019 roku w Konstancinie pod Warszawą.

Małgorzata Weremczuk jest absolwentką logopedii na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie. Była menedżerką wielu polskich gwiazd, m.in. Macieja Kuronia.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/Fakt.pl/ SW