Zamknij

Super Express: Karol Strasburger pozwany przez Stana Borysa. O co jest oskarżony?

23.09.2021 10:31
Karol Strasburger i Stan Borys
fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News/Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Stan Borys pozwał Karola Strasburgera - informuje "Super Express". Słynny artysta wysnuł w stosunku do prowadzącego "Familiadę" poważne oskarżenia. Zdaniem muzyka, Strasburger publicznie znieważył jego i partnerkę - Annę Maleady.

Karol Strasburger i Stan Borys byli kiedyś przyjaciółmi. Można ich było spotkać m.in. na korcie tenisowym, gdzie razem oddawali się temu sportowi. Teraz sprawy pomiędzy nimi bardzo mocno się skomplikowały. Jak nieoficjalnie ustalił "Super Express", chodzić ma o wpisy, jakie Strasburger zamieszczać miał w sieci. To w nich, zdaniem Borysa, pomawiał jego i Maleady.

Zobacz także:  Top Model: Olga obcięta w programie na krótko. "Fani". "Jak mogli ją tak oszpecić"

Stan Borys oskarża Karola Strasburgera o zniesławienie

Z doniesień "Super Expressu" wynika, że pierwsza rozprawa już się odbyła, a sprawę Maleady i Borys wytoczyli wspólnie. Zgodnie z oskarżeniem, prowadzący " Familiadę" znieważyć miał Borysa i jego ukochaną za pomocą środków masowego przekazu, co podnosi rangę zarzucanego czynu.

Jak czytamy w "Super Expressie", Stan Borys i Anna Maleady stawili się w wyznaczonym terminie w sądzie rejonowym w Piasecznie. Nie wiemy, czy oskarżony Karol Strasburger także był obecny na rozprawie. Pewne jest, że zarzucane mu czyny, zgodnie z Kodeksem Karnym, zagrożone są karą grzywny, ograniczenia wolności, a nawet roku więzienia.