Zamknij

Karol Strasburger weźmie ślub kościelny z 33-letnią partnerką

Redakcja
29.08.2018 12:46
Karol Strasburger
fot. Instagram/Karol Strasburger

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk są razem już od kilku miesięcy. Prezenter nie ukrywa już związku z młodszą o 33 lata partnerką. Okazuje się, że para zdecydowała się na poważne kroki. Wezmą ślub kościelny.

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk zdecydowali się na poważny krok: chcą wziąć ślub kościelny.

Karol Strasburger weźmie kościelny ślub?

Jak dowiadujemy się z najnowszego wydania magazynu „Rewia”, na ostateczną decyzję prezentera, że faktycznie chce na stałe wiązać się z 33-letnią partnerką, wpływ miał wyjazd związany z powstawaniem programu „Lepiej późno niż wcale”. Podobno gwiazdor miał wtedy wiele czasu do zastanowienia się nad tym, co dzieje się w jego życiu. Kiedy już wrócił, był pewien, że lata, które mu jeszcze zostały, chce spędzić u boku Małgorzaty Weremczuk. Jak zdradza „Rewii” znajomy Strasburgera, para chce wziąć ślub kościelny. Niestety, najpierw ukochana prezentera musi unieważnić poprzedni związek zawarty przed ołtarzem.

Lepiej późno niż wcale

„Karol nikomu nie zwierza się ze swoich uczuć, jednak wiadomo, że w ostatnim czasie ciągle zastanawiał się, czy dobrze robi, wiążąc się z Małgosią. Przecież dzieli ich bardzo duża różnica wieku... Dlatego potrzebował odciąć się od wszystkiego, żeby to w spokoju przemyśleć” – zdradza źródło.

Na jakie kroki Strasburger i jego ukochana zdecydują się potem? Być może będą chcieli mieć potomstwo. Ani Weremczuk, ani Strasburger ze swoich małżeństw nie doczekali się dzieci, a niejednokrotnie prezenter przyznawał, że dobrze byłoby mieć kogoś, kto przejmie jego spuściznę.

Życzymy więc powodzenia.

RadioZET.pl/pomponik.pl/SA