Zamknij

Karol Strasburger weźmie trzeci ślub? Prowadzący „Familiadę” zdradza, jakie ma plany

Redakcja
20.04.2018 13:42
Karol Strasburger
fot. Michal Wozniak/EAST NEWS

Związek 70-letniego już Karola Strasburgera i jego o 37 lat młodszej menedżerki dla wielu osób był zaskoczeniem. Teraz zaczynają pojawiać się plotki o ciąży Małgorzaty Weremczuk i spekulacje na temat możliwego ślubu prowadzącego „Familiadę”. Ten zabrał głos i wyjaśnił, jak widzi przyszłość.

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk poznali się, kiedy jeszcze żyła żona prezentera. Po śmierci Ireny Strasburger to właśnie Małgorzata była dla prowadzącego „Familiadę” oparciem i pomagała mu odnaleźć się w nowej sytuacji. Tak narodziła się ich przyjaźń. Po kilku latach, kiedy Weremczuk rozwodziła się, to Karol Strasburger okazał jej troskę. Doświadczenia te zbliżyły ich na tyle, że 33-letnia dziś menedżerka i 70-letni prezenter zostali parą. Teraz, kiedy ich związek nie jest już żadną tajemnicą, pojawiają się pogłoski o możliwym ślubie oraz o dzieciach.

Karol Strasburger: nie planuję ani dziecka, ani ślubu

W wypowiedzi dla magazynu „Gwiazdy” Karol Strasburger nie przekreślił tego, że mógłby mieć dziecko, choć żadnej decyzji para do tej pory nie podejmowała. „Jeśli los zdecyduje, że będziemy mieli dziecko, to o tym poinformujemy. Ja kieruję się starą zasadą w życiu, że «żołnierz strzela, a Pan Bóg kule nosi»” — powiedział. W innym komentarzu dodał z kolei, że nie planuje ani dziecka, ani ślubu, który jego zdaniem jest elementem drugoplanowym i administracyjnym.

„Ja już nie żyję, by uszczęśliwiać innych, bo to jest moje życie i moje wybory, które sprawiają, że jestem szczęśliwym człowiekiem, niezależnie od tego, co powiedzą ludzie” — stwierdził.

RadioZET.pl/SA