Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Karol Strasburger weźmie trzeci ślub? Prowadzący „Familiadę” zdradza, jakie ma plany

20.04.2018 13:42

Związek 70-letniego już Karola Strasburgera i jego o 37 lat młodszej menedżerki dla wielu osób był zaskoczeniem. Teraz zaczynają pojawiać się plotki o ciąży Małgorzaty Weremczuk i spekulacje na temat możliwego ślubu prowadzącego „Familiadę”. Ten zabrał głos i wyjaśnił, jak widzi przyszłość.

Karol Strasburger fot. Michal Wozniak/EAST NEWS

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk poznali się, kiedy jeszcze żyła żona prezentera. Po śmierci Ireny Strasburger to właśnie Małgorzata była dla prowadzącego „Familiadę” oparciem i pomagała mu odnaleźć się w nowej sytuacji. Tak narodziła się ich przyjaźń. Po kilku latach, kiedy Weremczuk rozwodziła się, to Karol Strasburger okazał jej troskę. Doświadczenia te zbliżyły ich na tyle, że 33-letnia dziś menedżerka i 70-letni prezenter zostali parą. Teraz, kiedy ich związek nie jest już żadną tajemnicą, pojawiają się pogłoski o możliwym ślubie oraz o dzieciach.

Karol Strasburger: nie planuję ani dziecka, ani ślubu

W wypowiedzi dla magazynu „Gwiazdy” Karol Strasburger nie przekreślił tego, że mógłby mieć dziecko, choć żadnej decyzji para do tej pory nie podejmowała. „Jeśli los zdecyduje, że będziemy mieli dziecko, to o tym poinformujemy. Ja kieruję się starą zasadą w życiu, że «żołnierz strzela, a Pan Bóg kule nosi»” — powiedział. W innym komentarzu dodał z kolei, że nie planuje ani dziecka, ani ślubu, który jego zdaniem jest elementem drugoplanowym i administracyjnym.

„Ja już nie żyję, by uszczęśliwiać innych, bo to jest moje życie i moje wybory, które sprawiają, że jestem szczęśliwym człowiekiem, niezależnie od tego, co powiedzą ludzie” — stwierdził.

RadioZET.pl/SA

Oceń