Zamknij

Karol Strasburger został ojcem. Małgorzata Weremczuk zdradziła szczegóły porodu

Maciej Friedrich
27.11.2019 14:39
Karol Strasburger został ojcem. Małgorzata Weremczuk zdradziła szczegóły porodu
fot. VIPHOTO/East News /EAST NEWS

Karol Strasburger i jego żona Małgorzata Weremczuk zostali rodzicami. Pierwsze dziecko 72-letniego aktora i jego 35-letniej ukochanej przyszło na świat kilka dni temu. Świeżo upieczona mama zdradziła, czy poród odbył się bez komplikacji.

Karol Strasburger w sierpniu 2019 roku poślubił wieloletnią partnerkę i przyjaciółkę, a także menadżerkę Małgorzatę Weremczuk. Małżonkowie nie kryli swojego szczęścia, a kilka dni temu mieli kolejny powód do ogromnej radości. We wtorek 26 listopada w mediach pojawiła się wiadomość, że parze urodziło się dziecko. Gwiazdor "Familiady" przed związkiem z Małgorzatą był żonaty dwukrotnie, jednak nie doczekał się potomstwa.

Karol Strasburger został ojcem. Małgorzata Weremczuk zdradziła, jak przebiegł poród

Szwagier Karola Strasburgera zdradził na Instagramie, że aktor i jego żona zostali rodzicami córeczki i postanowili nadać jej imię Laura. Jak dowiedział się "Super Express", dziewczyna otrzymała 10 punktów w skali Apgara. Dziennikarzom udało się skontaktować ze świeżo upieczoną mamą, która zdradziła, że poród przebiegł bez komplikacji.

- Nasze dziecko jest zdrowe i to nas najbardziej cieszy. Wszystko przebiegło pomyślnie - wyznała Małgorzata Weremczuk.

Żona Karola Strasburgera podkreśliła także, że nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów i w spokoju cieszyć się pierwszymi wspólnymi chwilami z pociechą.

- Na razie nie chcemy udzielać więcej informacji. Proszę nas zrozumieć. Chcemy cieszyć się naszym szczęściem prywatnie, a nie publicznie. W oficjalnej formie wypowiemy się za kilka dni.

Z pewnością wielu fanów z niecierpliwością czeka na kolejne informacje dotyczące dziecka prowadzącego "Familiady".

Zagłosuj

Oglądasz "Familiadę"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF