Zamknij

Karol Strasburger został ojcem. Informację potwierdziła Małgorzata Weremczuk [FOTO]

Maciej Friedrich
26.11.2019 09:38
Karol Strasburger został ojcem. Informację potwierdziła Małgorzata Weremczuk [FOTO]
fot. VIPHOTO/East News

Karol Strasburger został ojcem. Szwagier 72-letniego aktora miał pochwalić się w sieci, że na świat przyszło dziecko gwiazdora „Familiady” i jego 35-letniej żony Małgorzaty Weremczuk. Świeżo upieczona mama potwierdziła prasowe doniesienia. 

Karol Strasburger to utalentowany aktor, który jednak od wielu lat kojarzony jest najmocniej z roli prowadzącego kultowy już teleturniej „Familiada”. W sierpniu 2019 roku w mediach głośno było o trzecim ślubie gwiazdora. Druga żona aktora, Irena Strasburger, zmarła w 2013 roku po ciężkiej walce z nowotworem. Aktora wspierała wtedy jego menadżerka, Małgorzata Weremczuk. Z przyjaźni zrodziła się miłość, a 10 sierpnia 2019 roku Karol i Małgorzata zostali małżeństwem. Jak poinformował „Super Express”, teraz mają kolejny powód do radości.

Późne ojcostwo. Czy wiek ojca ma wpływ na zdrowie dziecka?
 

Karol Strasburger został ojcem. Aktor i Małgorzata Weremczuk mają pierwsze dziecko

Informację o tym, że 72-letni aktor i jego 35-letnia małżonka zostali rodzicami, miał przekazać w sieci szwagier Strasburgera. W sieci opublikował relację, w której opisie czytamy „Moja córka (chrzestna)” oraz pada imię Laura. Na jednym ze zdjęć widać małe dziecko z zasłoniętą twarzą. 

„Super Express” postanowił potwierdzić informację u samej Małgorzaty Weremczuk. 

Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat, jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji – miała lakonicznie skomentować świeżo upieczona mama. 

Apoloniusz Tajner został ojcem. Dominika Tajner skomentowała narodziny. "Maluszek jest cudny"

Strasburger ojcem
fot. Instagram:@Bartosz Weremczuk
Strasburger ojcem
fot. Instagram:@Bartosz Weremczuk
Zagłosuj

Oglądasz "Familiadę"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF