Zamknij

Aktorka znana z „M jak miłość" jest w ciąży. Pokazała odważne zdjęcia!

Redakcja
11.12.2017 10:46
Aktorka znana z „M jak miłość" jest w ciąży. Pokazała odważne zdjęcia!
fot. Eastnews

Karolina Chapko zyskała popularność dzięki roli Zofii w serialu „1920. Wojna i miłość", a ostatnio mogliśmy ją oglądać w serialu „Ultraviolet".

Piękna aktorka ma na koncie także role w wielu różnych produkcjach, m.in. „M jak miłość, „Na Wspólnej", „Bóg w Krakowie", „Na dobre i na złe" czy „Oszukane", gdzie (podobnie jak w serialu „Ultraviolet") wystąpiła u boku siostry bliźniaczki – Pauliny Chapko.

Teraz w życiu aktorki szykują się wielkie zmiany. Już jakiś czas temu było wiadomo, że Karolina spodziewa się dziecka. Jednak dopiero teraz aktorka postanowiła podzielić się tą radosną nowiną z fanami – na swoim Instagramie opublikowała przepiękną sesję ciążową.

Aktorka, która w tym roku skończyła 32 lata, urodzi chłopca. Wiadomość ta wywołała w rodzinie ogromną radość, bo jak dotąd na świat przychodziły same dziewczynki i to w konfiguracji uważanej przez lekarzy za prawdziwą rzadkość. Karolina jest bowiem siostrą bliźniaczką Pauliny. Ale to nie wszystko! Karolina i Paulina mają także o 10 lat młodsze siostry, które także są bliźniaczkami. Co więcej – Alicja i Aleksandra też są związane ze światem filmu. Pierwsza jest kierowniczką produkcji, a druga – tak jak starsze siostry – zdecydowała się zostać aktorką.

Ojcem dziecka pięknej aktorki jest jej partner Grzegorz Zalasiński, zawodnik polo.

RadioZET.pl/SI