Zamknij

Gwiazda „M jak miłość" pokazała synka!

Redakcja
17.01.2018 17:00
Gwiazda „M jak miłość" pokazała synka!
fot. Instagram

Karolina Chapko, która niedawno po raz pierwszy szczęśliwą mamą, opublikowała zdjęcie synka w mediach społecznościowych!

Karolina Chapko pokazała syna na Instagramie

Znana z roli Heleny w „M jak miłość" Karolina Chapko urodziła synka na początku stycznia. Aktorka występowała także m.in. w s„Na Wspólnej", „Bogu w Krakowie", „Na dobre i na złe" czy „Oszukanych", gdzie (podobnie jak w serialu AXN „Ultraviolet") towarzyszyła jej siostra bliźniaczka – Paulina Chapko.

„Życie bez rodziny nie ma sensu. Jakiś czas nie będę grała, ale to kwestia priorytetów. Można gonić za rolami, aż nagle człowiek budzi się z poczuciem, że coś stracił" – przyznała aktorka w rozmowie z serwisem Interia tuż po narodzinach chłopca.

– Mój cud❤️mój kosmos❤️mój sens❤️mój raj❤️moja miłość❤️mój syn❤️ nie ma #hashtag żeby opisać to szczęście ❤️❤️❤️#baby #boy#miracle#happiness #newborn#son#myboy#love#❤️ Dziękuję wszystkim którzy różnymi drogami ślą gratulacje! Jesteście kochani!!!!   – napisała dumna mama pod zdjęciem, które wrzuciła do sieci.

Przypomnijmy, że, jak dotąd w rodzinie Karoliny rodziły się same dziewczynki i to w konfiguracji uważanej przez lekarzy za rzadkość. Karolina i Paulina mają bowiem także o dziesięć lat młodsze siostry, które również są... bliźniaczkami. Co więcej – Alicja i Aleksandra też związane są ze światem filmu. Pierwsza pracuje jako kierowniczka produkcji, druga, tak jak starsze siostry, próbuje swoich sił w aktorstwie.

Ojcem dziecka serialowej gwiazdy jest jej partner Grzegorz Zalasiński, zawodnik polo. Karolina Chapko nie zdradziła jeszcze imienia maleństwa.

RadioZET.pl/SI