Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazda „M jak miłość" pokazała synka!

17.01.2018 17:00

Karolina Chapko, która niedawno po raz pierwszy szczęśliwą mamą, opublikowała zdjęcie synka w mediach społecznościowych!

Gwiazda „M jak miłość" pokazała synka! fot. Instagram

Karolina Chapko pokazała syna na Instagramie

Znana z roli Heleny w „M jak miłość" Karolina Chapko urodziła synka na początku stycznia. Aktorka występowała także m.in. w s„Na Wspólnej", „Bogu w Krakowie", „Na dobre i na złe" czy „Oszukanych", gdzie (podobnie jak w serialu AXN „Ultraviolet") towarzyszyła jej siostra bliźniaczka – Paulina Chapko.

„Życie bez rodziny nie ma sensu. Jakiś czas nie będę grała, ale to kwestia priorytetów. Można gonić za rolami, aż nagle człowiek budzi się z poczuciem, że coś stracił" – przyznała aktorka w rozmowie z serwisem Interia tuż po narodzinach chłopca.

– Mój cud❤️mój kosmos❤️mój sens❤️mój raj❤️moja miłość❤️mój syn❤️ nie ma #hashtag żeby opisać to szczęście ❤️❤️❤️#baby #boy#miracle#happiness #newborn#son#myboy#love#❤️ Dziękuję wszystkim którzy różnymi drogami ślą gratulacje! Jesteście kochani!!!!   – napisała dumna mama pod zdjęciem, które wrzuciła do sieci.

Przypomnijmy, że, jak dotąd w rodzinie Karoliny rodziły się same dziewczynki i to w konfiguracji uważanej przez lekarzy za rzadkość. Karolina i Paulina mają bowiem także o dziesięć lat młodsze siostry, które również są... bliźniaczkami. Co więcej – Alicja i Aleksandra też związane są ze światem filmu. Pierwsza pracuje jako kierowniczka produkcji, druga, tak jak starsze siostry, próbuje swoich sił w aktorstwie.

Ojcem dziecka serialowej gwiazdy jest jej partner Grzegorz Zalasiński, zawodnik polo. Karolina Chapko nie zdradziła jeszcze imienia maleństwa.

RadioZET.pl/SI

Oceń