Zamknij

Karolina Gilon bez makijażu. Gwiazda "Love Island" pokazała naturalne zdjęcie [FOTO]

02.07.2021 15:58
Karolina Gilon
fot. Piotr Matusewicz/East News

Karolina Gilon chętnie dzieli się przemyśleniami w mediach społecznościowych. Ostatnio na profilu gwiazdy na Instagramie pojawiło się wyjątkowe, naturalne zdjęcie. Modelka i prowadząca "Love Island" pokazała się bez makijażu.

Karolina Gilon podzieliła się na Instagramie efektami wyjątkowej sesji zdjęciowej. Znana polska modelka, uczestniczka 5. edycji "Top Model" i gospodyni programu "Love Island. Wyspa miłości" udostępniła w mediach społecznościowych fotografie, do których pozuje bez makijażu. Choć wiele gwiazd nie zdecydowałoby się na taki krok, Karolina Gilon chętnie pokazała fanom prawdziwą, naturalną wersję siebie.

- Jestem, jaka jestem. Wiecie, co w ludziach jest najpiękniejsze? Że każdy z nas jest inny. Wysocy-niscy, szczupli-grubsi, wytatuowani, kolorowi, z piegami, przebarwieniami, boczkami, biodrami większymi-mniejszymi. Nogi długie, krótkie. Włosy rude, czarne, zielone. Mogłabym wymieniać w nieskończoność... Dziś zdejmuje przed Wami "makijaż". Nie uważam tego za wyczyn, bo pokazuję Wam się tak od lat. Ale to chyba pierwsza taka moja sesja, w której pokazuję w 100% siebie - napisała Karolina Gilon.

Zobacz także:  Karolina Gilon cierpi na mizofonię. Opowiedziała o schorzeniu. "To bardzo uciążliwe"

Karolina Gilon w naturalnym wydaniu [FOTO]

Karolina Gilon przyznała, że pozowanie w tej sesji zdjęciowej było dla niej wyjątkowe. Modelka stwierdziła jednak, że początkowa niepewność przed obiektywem szybko ustąpiła miejsca miłości do siebie.

- To był dla mnie wzruszający moment. Bo to nie była po prostu sesja. Przyzwyczajona do burzy włosów i dużej ilości makijażu czułam się zawsze pewnie przed obiektywem. Obawiałam się tych zdjęć. Czy tym razem będzie tak samo? I wiecie co ? Było cudownie... ja... taka "naga" - sam na sam z fotografem. Pomyślałam sobie... Kocham siebie. W każdym wydaniu. I nigdy nie dam sobie wmówić, że to źle ulokowane uczucia, bo jest ze mną coś nie tak. I tego życzę Wam wszystkim. Z całego serca. Bądźcie sobą, pokochajcie siebie i z dumą patrzcie w swoje oczy w lustrze. Bo najważniejsze jest to, żeby być dobrym człowiekiem - podsumowała.

Podobają wam się takie naturalne zdjęcia gwiazd?