Zamknij

Karolina Gilon komentuje konflikt Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka. Mocne słowa

26.10.2021 15:05
Karolina Gilon
fot. Viphoto/ East News

Karolina Gilon odniosła się do konfliktu Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka, którzy jeszcze niedawno kłócili się o pieska - suczkę Oreo. Prowadząca "Love Island" uważa, że tego typu konfliktu powinny być rozwiązywane z dala od mediów.

Karolina Gilon odniosła się do medialnej kłótn i Sylwii Madeńskiej i  Mikołaja Jędruszczaka z programu "Love Island". Para już jakiś czas temu przestała być ze sobą, jednak notorycznie wbijają sobie szpile. Niedawno kłócili się o pieska, suczkę Oreo, a dokładnie o opiekę nad czworonogiem.

Zobacz też:  Mikołaj Jędruszczak dogryza Sylwii Madeńskiej: "Szybko doszłaś po rozstaniu"

Karolina Gilon komentuje konflikt Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka. Mocne słowa

Gilon, która widziała między nimi rodzące się uczucie na planie "Love Island" uważa, że tego typu kłótnie nie powinny mieć w ogóle miejsca w mediach społecznościowych.

"Mi jest przykro, że piesek jest najbardziej poszkodowany, bo to jego dobro powinno być w tej sytuacji najważniejsze. Dla mnie obrzydliwie to jest, że ludzie wyjaśniają takie sprawy w internecie. A już w ogóle, że traktują zwierzę jako kartę przetargową, żeby wyjaśnić swoje sprawy. Ja nie trzymam żadnej ze stron. Uważam, że powinni dojść do jakiegoś porozumienia i przestać robić ten cyrk! Aż ciężko komentować." - powiedziała w rozmowie z Party.pl Karolina Gilon.

Sylwii Madeńskiej udało się co prawda odzyskać psa, jednak Jędruszczak nie odpuszczał. Gwiazdor poinformował, że pupil został mu skradziony podczas spaceru. Może czas wreszcie, żeby wyjaśnili konflikt między sobą?