Zamknij

Karolina Małysz o Adamie Małyszu: "Bałam się taty, bo go nie widywałam"

14.01.2021 11:50
Adam Małysz
fot. Andrzej Iwanczuk/ Reporter/ East News

Karolina Małysz gościła razem z rodzicami w studio "Dzień Dobry TVN". 24-letnia córka Adama Małysza zdradziła, jak przed laty reagowała na popularność słynnego taty. Głos zabrał również Adam Małysz. Skoczek zdradził, jak sobie radził ze sławą w młodym wieku i jak ona wpłynęła na jego relacje z rodziną. 

Karolina Małysz razem z rodzicami pojawiła się w "Dzień Dobry TVN". Rodzina Małyszów w popularnym programie śniadaniowym opowiedziała o tym, jak popularność Adama Małysza wpływała na ich relacje.

Gdy Adam Małysz odnosił sukcesy, m.in. wygrał Turniej Czterech Skoczni w 2001 roku, 24-letnia dziś Karolina miała zaledwie kilka lat. Córka Małysza zdradziła, jak sobie wtedy radziła z popularnością ojca.

Zobacz też: Karolina Małysz weźmie ślub? Córka Adama Małysza wkrótce stanie na ślubnym kobiercu

 Karolina Małysz o Adamie Małyszu: "Bałam się taty, bo go nie widywałam"

"Było mi ciężko z tym, że wszyscy zaczepiają tatę. Bałam się też go, bo go nie widywałam" - wyznała szczerze córka Adama Małysza. Z kolei żona skoczka Izabela, dodała, że podczas rodzinnych zakupów, mąż nie mógł w nich uczestniczyć, bo potrafił przez dwie godziny rozdawać autografy. Sam zainteresowany również czuł się nieco przytłoczony popularnością.

"Najtrudniejsze na pewno było to, że jako Adam Małysz, ten "normalny" - czyli ten, który nie jest sportowcem, nie jest gdzieś tam uwielbiany przez kibiców - musiałem funkcjonować. Miałem rodzinę i z tą rodziną gdzieś się ciężko było w ogóle przemieszczać i pokazywać, dlatego że od razu byliśmy oblegani" - wyznał skoczek.

Małysz dodał też, że wyjazd na zagraniczny urlop z rodziną również był dla niego wyzwaniem.

"Ja miałem tylko wolny kwiecień, gdzie mogłem pojechać gdzieś na urlop z rodziną. Musieliśmy jakieś egzotyczne kraje wybierać, ze względu na czas, żeby było ciepło, a po drugie - wybierać tak, żeby było mało Polaków, bo zdarzało się tak, że gdzieś pojechaliśmy, no i ludzie non stop podchodzili czy to na plaży, czy gdzieś tam w restauracjach, więc nie było to na pewno proste" - wspominał Adam Małysz.

Warto dodać, że życie Adama Małysza wywróciło się do góry nogami w 2001 roku. To właśnie wtedy, mając 23 lata, wygrał m.in. Turniej Czterech Skoczni i zdobył Puchar Świata. Kilka lat wcześniej chciał jednak zakończyć karierę. Po nieudanych igrzyskach w Nagano, Adam chciał zrezygnować ze sportu i zostać dekarzem. Na zmianę jego decyzji wpłynęła żona i trener Apoloniusz Tajner.

RadioZet.pl