Zamknij

Córka Adama Małysza zaręczona. Pochwaliła się pierścionkiem

Maciej Friedrich
04.04.2019 10:51
Córka Adama Małysza zaręczona. Pochwaliła się pierścionkiem
fot. Instagram:@karolina_malysz

Karolina Małysz, córka Adama Małysza, pochwaliła się w sieci zdjęciem pierścionka zaręczynowego. Podczas pobytu w Barcelonie powiedziała „tak” swojemu ukochanemu.

Adam Małysz zapisał się złotymi zgłoskami w historii polskiego sportu. Wybitny skoczek narciarski, czterokrotny medalista olimpijski i czterokrotny mistrz świata, jest jedną ze światowych legend skoków. Ciężko uwierzyć, że zawodową karierę Małysz zakończył ponad 8 lat temu. O tym, że czas upływa bardzo szybko, świadczy również fakt, że córka sportowca ma już 21 lat. Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w wywiadzie podkreślała, jak ważna w jej życiu jest wiara i rodzina. W środę poinformowała natomiast, że zdecydowała się poślubić swojego ukochanego.

Córka Adama Małysza zaręczona

Radosną nowiną Karolina Małysz podzieliła się z fanami na swoim profilu na Instagramie. Na opublikowanej fotografii całuje swojego ukochanego, a na jej palcu błyszczy zaręczynowy pierścionek. Jej ukochany Kamil oświadczył się podczas wspólnego wypadu do Barcelony po dwóch latach związku. Pod wpisem niemal natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze fanów i przyjaciół Karoliny.

„Extra ! Życzymy ogromnej ilości miłości”.

„Wow! Nareszcie! Życzę wam szczęścia!” – pisali podekscytowani internauci.

Oczywiście dołączamy się do życzeń dla świeżo upieczonych narzeczonych.

RadioZET.pl/MF