Zamknij

Karolina Małysz pokazała zdjęcia z wieczoru panieńskiego. Tak się bawiła córka Adama Małysza [FOTO]

13.01.2022 15:40
Karolina Małysz
fot. Instagram,com/ Karolina Małysz

Karolina Małysz i Kamil Czyż pobrali się we wrześniu 2021 roku. Córka Adama i Izabeli Małyszów dopiero teraz zdecydowała się pokazać zdjęcia z wieczoru panieńskiego. Tak się bawiła razem z przyjaciółkami.

Karolina Małysz jest szczęśliwą żoną Kamila Czyża. Para pobrała się ze sobą po pięciu latach związku. We wrześniu 2021 roku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Wesele zakochanych odbyło się w Szczyrku. Wiadomo, że zorganizowane zostało w stylu "glamour" z góralskim akcentem. Wcześniej przyjaciółki zorganizowały Karolinie wieczór panieński w meksykańskim stylu.

Karolina Małysz pokazała zdjęcia z wieczoru panieńskiego. Tak się bawiła córka Adama Małysza [FOTO]

Córka Adama i Izabeli Małyszów dopiero teraz zdecydowała się upublicznić fotografie z imprezy.

"Minęło już trochę czasu od naszej podróży z @kamil_czyz do Meksyku, ale ja ciągle wspominam ten wyjazd. Meksyk od zawsze był bliski mojemu sercu. Kocham tamtejszą kulturę, historię i krajobraz.. Dlatego też "moje kobitki" na czele z @ola.cieplak zorganizowały dla mnie cudowny wieczór panieński - właśnie - w stylu meksykańskim!! Niedawno dostałam zdjęcia z tego dnia, dlatego dopiero dziś je tu wrzucam. Jeszcze raz - Gracias Chicas !!" - podziękowała Karolina swoim przyjaciółkom.

O ukochanym Karoliny Małysz niewiele wiadomo. Mąż córki Adama Małysza jest fanem motoryzacji, jednak z Karoliną łączy go wspólna pasja, którą są m.in. podróże. Kiedy tylko mogą, wyjeżdżają w zarówno odległe zakątki globu, jak i te bliższe. Odwiedzili m.in. Meksyk, Grecję, Hiszpanię, czy Chorwację. Zakochani zaręczyli się w pięknej Barcelonie