Zamknij

Gwiazda TVP Info pokazała zdjęcie mamy. "TAK wyglądają Zanzibary tysięcy pracowników służby zdrowia"

25.01.2021 12:44
Karolina Pajączkowska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Karolina Pajączkowska z TVP Info udostępniła zdjęcie mamy pracującej w służbie zdrowia. Prezenterka ostro skrytykowała modę na egzotyczne wyjazdy w czasie pandemii. 

Karolina Pajączkowska jest dziennikarką i prezenterką TVP Info, gdzie prowadzi program "Info Raport". Do stacji przeszła w listopadzie 2019 roku z TVN BiS. Wcześniej wzięła udział w drugiej edycji "Top Model". Była także zwyciężczynią wyborów Miss Polonia Studentek i uczestniczką zagranicznych konkursów piękności - Miss Intercontinental 2011 i Miss Exclusive of the World.

Atrakcyjna prezenterka od początku wzbudza skrajne reakcje wśród widzów. Część krytykuje ją za wyzywające stroje oraz podważa warsztat dziennikarski, sugerując, że była modelka dostała pracę wyłącznie za walory fizyczne. Po jednym z programów na Pajączkowską spadła lawina seksistowskich komentarzy. Gorąco zrobiło się także w czasie Strajku Kobiet, gdy gwiazda telewizji publicznej oficjalnie opowiedziała się za wyborem i poparła protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. 

Karolina Pajączkowska z TVP Info poparła Strajk Kobiet. Sama kiedyś dokonała wyboru

Karolina Pajączkowska krytykuje wyjeżdżających na wakacje w czasie pandemii

Karolina Pajączkowska nie zamierza milczeć także na temat nowej mody, którą ostatnio lansuje wielu przedstawicieli środowiska celebryckiego. Gdy tylko w kraju nastała zima, polskie gwiazdy szturmem ruszyły na egzotyczne wakacje. Co rusz ktoś chwali się na Instagramie zdjęciami z plaż Zanzibaru lub meksykańskiego Tulum i pisze o "zmęczeniu pandemią". Niektórzy po powrocie pomijają kilkudniową kwarantannę, tłumacząc, że nie muszą jej przechodzić, i jak gdyby nigdy nic wychodzą na ulice. 

Taka beztroska nie podoba się Karolinie Pajączkowskiej. Prezenterka udostępniła zdjęcie pracowników służby zdrowia, wśród których jest jej mama, i przypomniała niefrasobliwym wczasowiczom o trwającej walce. 

(Zdjęcie sprzed lat do przyciągnięcia uwagi) Zanzibary, Maksyki i inne... Kto z nas nie marzy o rajskich wakacjach w tych trudnych czasach? Obecnie Internet zalewany jest codzienną porcją zdjęć z tropików i "wakacji życia, bo przecież nikomu krzywdy nie robię". Na prawo - zdjęcie mojej Mamy - bohaterki, opiekunki, altruistki. Właśnie TAK wyglądają Zanzibary tysięcy pracowników służby zdrowia! - napisała Pajączkowska. 

Na koniec zaapelowała o solidarność z tymi, którzy są na pierwszej linii frontu. 

Błagam, tu nie chodzi o to, co kto może i na co kogo stać. Tu chodzi o SOLIDARNOŚĆ. I właśnie tej solidarności domagam się dla mojej Mamy i tysięcy bohaterów walczących w najtrudniejszych czasach naszych dziejów. DZIĘKUJĘ, że jesteście - dodała Karolina Pajączkowska.

Wpis gwiazdy TVP Info poparło mnóstwo osób zniesmaczonych hipokryzją celebrytów, którzy jeszcze niedawno nawoływali do pozostania w domu i noszeniu maseczek.

Basia Kurdej-Szatan nie odbyła kwarantanny po powrocie z wakacji? "VIP-ów to nie obowiązuje"