Zamknij

Karolina Pisarek jest w ciąży? Komentarz jej menedżerki nie pozostawia wątpliwości

20.10.2021 13:46
Karolina Pisarek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Karolina Pisarek niedawno pochwaliła się przyjęciem oświadczyn swojego partnera i już planuje ślub. Teraz pojawiły się pogłoski o jej ciąży, a komentarz menedżerki modelki utwierdził niektórych jej fanów w przekonaniu, że Pisarek rzeczywiście może spodziewać się dziecka.

Karolina Pisarek zaistniała w show-biznesie dzięki udziałowi w programie " Top Model". Choć go nie wygrała, to jednak jej talent został szybko dostrzeżony przez duże agencje modelek i pozwolił jej zrobić międzynarodową karierę. Potem Pisarek wystąpiła jeszcze w programie "Ameryka Express", który dołożył cegiełkę do jej rozpoznawalności. Latem 2021 w mediach pojawiły się doniesienia, że 24-letnia modelka, która niedawno zakończyła jeden ze swoich związków, znów jest szczęśliwie zakochana. Pisarek nie kryła długo, jaka jest prawda. Swojego chłopaka szybko przedstawiła znajomym i pokazała na Instagramie.

Okazuje się, że relacja bardzo mocno posuwa się do przodu, bo Pisarek oraz jej chłopak już się zaręczyli i planują ślub. Pojawiły się także plotki o ciąży. Modelka ich nie zdementowała, a jeden z komentarzy jej menedżerki wprost wprawił fanów 24-latki w osłupienie.

Zobacz także: Julia Wieniawa odpowiada na krytykę współpracy Maty z fastfoodem. "Czy Mata jest otyły?"

Karolina Pisarek jest w ciąży? Menedżerka zaskoczyła komentarzem

W niedawnej rozmowie z serwisem "Jastrząb Post" Karolina Pisarek przyznała, że ona i jej narzeczony już planują ślub, a suknia już "się szyje", a ona ma dokładną wizję tego, jak chciałaby, żeby dzień ślubu wyglądał.

"Planujemy ślub w przyszłym roku. Suknia ślubna już pomału się szyje. To bardziej syrenka. Zawsze mi się podobała taka suknia i mam nadzieję, że w takiej będę właśnie szła już dość niedługo. Wiem, jak chcę, aby wyglądało wesele. Chcę, aby był to piękny ogród, w takim włoskim stylu. Takie są moje plany. Miesiąc już też wybrany, więc pomału do przodu. Na pewno w Polsce" - powiedziała modelka.

Fani modelki szybko zaczęli się zastanawiać, czy ślubne plany nie są jedynymi, jakie dotyczą najbliższej przyszłości Karoliny i jej narzeczonego. Wszystko za sprawą komentarza menedżerki modelki, Małgorzaty Leitner, która pod jednym ze zdjęć na Instagramie napisała wymowne słowa: "Gratuluję! Spieszmy się, za niecałe 9 miesięcy rozpoczniesz nowy etap w życiu".

Komentarz ten wielu fanów wprawił w konsternację. Czy rzeczywiście Pisarek jest w ciąży, a menedżerka w nieprzemyślany sposób ujawniła tę informację? A może chodzi po prostu o fakt, że dokładnie tyle zostało do wybranej daty ślubu? Wśród internautów rozgorzała dyskusja, w której przeważają opinie, że to jednak ślub. Na pewno przekonamy się wkrótce.