Zamknij

Karolina Pisarek krytykuje produkty Lewandowskiej? " To nie jest tak, że ludzie powinni to jeść"

Maciej Friedrich
06.05.2020 11:10
Karolina Pisarek krytykuje produkty Lewandowskiej? " To nie jest tak, że ludzie powinni to jeść"
fot. Instagram:@karolina_pisarek

Karolina Pisarek, finalistka polskiej edycji "Top Model", oceniła batoniki sprzedawane przez Annę Lewandowską. Modelka stwierdziła, że przekąski to nadal cukier i sięga po nie wtedy, gdy ma ochotę na odpoczynek od dietetycznej rutyny. 

Karolina Pisarek to jedna z najpopularniejszych uczestniczek 2. edycji "Ameryki Express". Piękna modelka popularność zawdzięcza udziałowi w "Top Model", w którym zachwyciła jurorów i zajęła bardzo wysokie, drugie miejsce. Choć nie zwyciężyła w finale, doskonale odnalazła się w świecie modelingu, w 2018 roku znalazła się w prestiżowym zestawianiu "stu najpiękniejszych twarzy świata" magazynu TC Candler i Independent Critics. Regularnie pojawia się na wybiegach, kontrakt reklamowy realizuje między innymi w Miami.

Oczywiście uroda to dar, ale Karolina musi ciężko pracować, by utrzymać się w branżowym "topie". Ćwiczenia i dieta to chleb powszedni modelki, co możemy obserwować między innymi w mediach społecznościowych. Pisarek z pewnością posiada szeroką wiedzę dotyczącą diet, dlatego może wypowiadać się na temat produktów dostępnych na rynku. W rozmowie z portalem Jastrząb Post oceniła batoniki sygnowane nazwiskiem Anny Lewandowskiej.

 Ameryka Express 2: piękny gest uczestniczek. To pierwszy raz w historii programu

Karolina Pisarek ocenia produkty Anny Lewandowskiej

Karolina Pisarek często jest porównywana do Anny Lewandowskiej. W rozmowie z Jastrząb Post modelka zdradziła, że tego typu porównania traktuje jak komplement.

- Szczerze mówiąc, jest to dla mnie komplement. Ania jest piękną, zadbaną kobietą. Jest charyzmatyczna, pracowita. Więc wszystko jest na swoim miejscu. Jak ktoś mnie do niej porówna, to robi mi to lepiej, to jest przyjemny komentarz. Ktoś porównuje mnie do kobiety biznesu. Ja też taka jestem. Mam nadzieję, że jak ktoś porówna kogoś do mnie, to też się miło czuję. Ja się miło czuję. Tam nie ma żadnej rywalizacji, jest mi po prostu miło.

Gwiazda "Top Model" oceniła batoniki marki "Food by Ann". Choć pochwaliła produkty Anny Lewandowskiej, zaznaczyła, że można je traktować jako przekąskę, ale nie staly element diety.

- Szczerze – czasem smakuje jej produkty, jak mam cheat day, bo Ania generalnie ma cheaty. Tam są batoniki czy jakieś inne masła, więc na co dzień tego nie jem i to nie jest tak, że ludzie powinni to jeść. To jest zdrowe, ale to wciąż są zdrowe cheat meale. Czyli jest jednak cukier. Ale bardzo smaczne są te rzeczy, więc ja je bardzo lubię. Poza rutyną, poza dietą, którą mam, to lubię jedzenie Ani - oceniła.

Zgadzacie się z opinią Karoliny?

RadioZET.pl/MF