Zamknij

Karolina Pisarek miała wypadek. Dramat modelki: "Przepadły mi kontrakty, praca, pokazy"

14.05.2021 17:24
Karolina Pisarek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Karolina Pisarek opowiedziała o wypadku, przez który na jakiś czas musiała zawiesić swoją karierę. Modelka, która popularność zdobyła w programie "Top Model", straciła wiele kontraktów przez kontuzję nogi.

Karolina Pisarek świetnie radzi sobie w zawodzie modelki. Pierwszy raz zrobiło się o niej głośno przez uczestnictwo w programie "Top Model". Gwiazda zajęła 2. miejsce w finale show TVN. Nie spoczęła jednak na laurach - szybko zaczęła podbijać wybiegi i brać udział w sesjach zdjęciowych na całym świecie. Jej uroda została doceniona przez wiele osób - znalazła się nawet na liście 100 najpiękniejszych twarzy świata.

Okazuje się, że jej ścieżka kariery nie zawsze była prosta. W rozmowie z "Jastrząb Post" modelka opowiedziała o wypadku, który mógł zrujnować jej karierę.

- Miałam wypadek. Skręciłam kostkę za granicą od razu, jak przyleciałam. Schodziłam ze schodów i skręciła mi się kostka, byłam unieruchomiona przez kilka dni. Przepadły mi kontrakty, przepadła mi praca, przepadły mi pokazy. Życie. Nieszczęścia chodzą parami, mam nadzieję, że następnym razem to się nie stanie, tym bardziej że za kilka dni znowu wylatuje do Mediolanu. I mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko w porządku - zdradziła Pisarek.

Zobacz także:  Karolina Pisarek ciężko przeszła Covid-19. "Czułam, jakby moje płuca miażdżyły się"

Karolina Pisarek miała wypadek. Musiała zawiesić karierę modelki

Choć po bolesnym wypadku i jego konsekwencjach wiele osób zrezygnowałoby z walki, Karolina Pisarek jest zmotywowana do poszukiwania kolejnych współprac i kontraktów. 24-latka z nadzieją patrzy w przyszłość.

- Jest ok. Jest lepiej. Wiadomo, że szkoda mi tych niektórych moich kontraktów. Trzeba się podnieść. Trzeba iść dalej. Żeby być gdzieś tam na szczycie i osiągnąć sukces, to trzeba się podnosić ze swoich porażek. Mimo że wiele ludzi mówi o sukcesach, bo o nich jest najgłośniej, to po drodze do sukcesu spotyka się wiele schodów, które nie są łatwe, żeby przez nie przejść - dodała w wywiadzie dla "Jastrząb Post".

Śledzicie karierę Karoliny Pisarek?