Zamknij

Karolina Pisarek nago w pościeli. Pokazała zmysłowe zdjęcie z hotelu [FOTO]

16.09.2020 10:35
Karolina Pisarek
fot. VIPHOTO/East News

Karolina Pisarek spędziła wakacje na rajskiej greckiej wyspie. Modelka chwaliła się zdjęciami z podróży na swoich profilach w mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie pojawiło się odważne zdjęcie gwiazdy w pościeli. Jej fani są zachwyceni.

Karolina Pisarek to jedna z najprężniej rozwijających się gwiazd polskiego show-biznesu. Widzowie poznali modelkę, gdy ta w wieku 18 lat wzięła udział w 5. edycji programu "Top Model". Choć dostała się do finału, nie udało jej się wygrać programu. Mimo to nie poddała się w dalszej walce o marzenia i z odwagą stawiała czoła kolejnym wyzwaniom. Pracowała zarówno przed obiektywem, jak i na wybiegach na całym świecie. Niedawno wzięła także udział w programie "Ameryka Express", który udało jej się wygrać.

Ostatnie tygodnie były dla Karoliny bardzo pracowite. Modelka wraz z Jakobem Koselem poprowadzili kulisy programu "Top Model" na TVN. Poza tym 23-latka kupiła niedawno wymarzone mieszkanie warte 2 mln złotych. Nic dziwnego, że gwiazda wybrała się teraz na zasłużone wakacje. Na Instagramie od kilku dni dzieli się zdjęciami ze słonecznej Grecji. Ostatnia fotka szczególnie zainteresowała jej fanów.

Zobacz także: Karolina Pisarek zdradziła szczegóły rozstania. "Ja jestem żywiołem"

Karolina Pisarek na odważnym zdjęciu w pościeli

Karolina Pisarek opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje bez ubrań. Modelka okrywa swoje ciało jedynie białym prześcieradłem. Pod odważną fotką pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy.

- Cudna!

- Piękna młoda kobieta. Miło popatrzeć na taką.

- Zdjęcie bomba.

- Dawno nie widziałam tak pięknego zdjęcia - komplementują fani.

A wam jak się podoba?