Zamknij

Karolina Pisarek zdradziła szczegóły rozstania. "Ja jestem żywiołem"

30.06.2020 10:09
Karolina Pisarek o związku
fot. screen: @karolina_pisarek

Karolin Pisarek rozstała się z 39-letnim partnerem. Dlaczego związek modelki nie wytrzymał próby czasu? Znana z "Ameryki Express" gwiazda postanowiła odpowiedzieć na to pytanie. Zdradziła także, jakie uczucia towarzyszą jej po rozstaniu.

Karolina Pisarek bez wątpienia zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w 2. edycji programu "Ameryka Express", gdzie wystąpiła razem z przyjaciółką Martą Gajewską-Komorowską i ostatecznie wygrała w finale. Jednak Karolina to przede wszystkim utalentowana modelka, która swoją urodą zawojowała świat. Doskonale poradziła sobie w "Top Model" gdzie zajęła drugie miejsce, co otworzyło jej wrota do kariery. Miała wtedy zaledwie 18 lat, co nie przeszkodziło jej podbić rynek modelingu. Nawiązała współpracę z największymi światowymi markami, a w dorocznym zestawieniu TC Candler i Independent Critics została uznana za jedną ze 100 najpiękniejszych twarzy świata obok między innymi Ariany Grande.

W mediach głośno było między innymi o związkach Karoliny. Mówiło się między innymi o jej związku z Damianem Kordasem, zwycięzcą "MasterChefa" i "Tańca z gwiazdami". Relacja miała szybko się wypalić, a modelka odnalazła szczęście w ramionach brazylijskiego modela Daniela Matsunagi. Na początku 2020 roku Pisarek poinformowała, że jest w związku z z 39-letnim kierowcą rajdowym Jaimiem Camarą i zamieszkała z ukochanym w Miami. Niestety, także ten związek nie okazał się miłością na całe życie. Karolina w wywiadzie zdradziła, co poróżniło ją z byłym partnerem.

Karolina Pisarek krytykuje produkty Lewandowskiej? " To nie jest tak, że ludzie powinni to jeść"

Karolina Pisarek zdradziła, czemu rozstała się z partnerem

W rozmowie z Jastrząb Post Karolina Pisarek przyznała, że nie czuje urazy do swojego byłego partnera. Co więcej, o ich związku myśli ciepło i ma nadzieję, że Camara odnajdzie miłość. Niestety, ich uczucie przekreśliła proza życia.

- Ten związek był piękny. To, co pojawiło się w newsach, to była prawda. Ja mu dalej życzę jak najlepiej. On chce dalej być w Miami, a ja chce się spełniać. On już się spełnił. Ja jestem żywiołem. Muszę i chcę pracować. To była taka dojrzała decyzja między nami. Życie - ocenia Pisarek.

Czy w takim razie Karolina pogodziła się z rozstaniem, a jej serce jest gotowe na nową miłość? Odpowiedź nie jest jednoznaczna.

- Ciężkie pytanie. Nigdy nie wiesz, co cię trafi. Na razie jestem tutaj, spełniam się i nie szukam. Jak się znajdzie, to się znajdzie, a jak nie, to też fajnie - odpowiedziała modelka.