Zamknij

Karolina Pisarek opowiedziała o związku ze starszym o 17 lat partnerem. "Połączyły nas priorytety"

Sylwia Wamej
07.05.2020 11:37
Karolina Pisarek
fot. Mateusz Jagielski/East News

Karolina Pisarek jest w szczęśliwym związku z 17 lat starszym od siebie partnerem. W rozmowie z Plejadą piękna modelka zdradziła, m.in. czym ją ujął ukochany, który pochodzi z Brazylli. Opowiedziała też, jak się poznali.

Karolina Pisarek opowiedziała o związku z 17 lat starszym partnerem. Czym ją ujął?

Karolina Pisarek jest piękną kobietą. Nic dziwnego, że ma duże powodzenie u płci przeciwnej. Piękna modelka od jakiegoś czasu jest w związku z byłym kierowcą rajdowym - Jaimie Camarą z Brazylli. Nowy wybranek Karoliny Pisarek jest o 17 lat od niej starszy. 22-latce w ogóle to jednak nie przeszkadza. W rozmowie z Marcinem Cejrowskim z serwisu Plejada.pl modelka zdradziła m.in. czym ujął ją ukochany.

"Szczerze mówiąc ujął mnie tym, że jest gentlemanem. Ja bardzo lubię jak mężczyzna szanuje kobietę i priorytetyzuje ją. Więc takim dobrym sercem, że kobietę stawia na pierwszym miejscu. To nie jest dla mnie nowość, bo mój tata też taki jest. Ale to jest taki główny element, który mnie zauroczył na początku."  - powiedziała modelka i dodała:

"Od samego początku mówił mi: "Wprowadź się do mnie!". Ja, odpowiadając, mówiłam: "Nie, słuchaj, ja wracam do Polski, tam jest mój dom i moja praca". Poleciałam do Polski, a on przyleciał za mną! Był tu dwa miesiące, aż uznaliśmy, że czas odwiedzić Miami. Miałam przyjechać na 10 dni, a zostałam dwa miesiące. Co będzie dalej? Zobaczymy" - powiedziała Karolina Pisarek.

Karolina Pisarek najpierw poznała syna swojego partnera

Jaimie Camara jest tatą 11 -letniego syna. Jaki stosunek ma do tego Karolina? Jak się okazuje, rodzicielskie obowiązki, które musi wypełniać jej ukochany, nie są   żadną  przeszkodą w ich związku.

"Zawsze miałam kontakt ze starszymi ludźmi od siebie, typu 35, 36, 37 lat. W takim towarzystwie się wychowałam. Poza tym już od dziecka byłam nie bardzo za imprezami, koncentrowałam się raczej na swoich celach. Połączyły nas priorytety - nie mam siły na osoby, które imprezują od rana do nocy w momencie, kiedy ja wychodzę do pracy" - wyjaśniła gwiazda "Ameryka Express".

Jak się okazuje, Karolina najpierw poznała  11-latka, a później jego tatę.

"Lucca obserwował coś przez lornetkę na oceanie i zapytałam "Co tam oglądasz?" i poznałam Luccę i porozmawialiśmy. Nawet nie wiedziałam, że Jaime jest jego tatą, potem się dopiero okazało" - wyjaśniła.

RadioZet.pl/Plejada.pl/ SW

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

Liczba głosów: