Zamknij

Karolina Pisarek pomogła siostrze oszpeconej w wyniku wypadku. Pokazała jej przemianę [WIDEO]

26.01.2021 19:08
Karolina Pisarek
fot. VIPHOTO/East News

Karolina Pisarek z "Top Model" opublikowała poruszającą relację z przemiany jej siostry. Ola przez lata cierpiała z powodu swojego nosa, przez który była wyśmiewana i wpadła w depresję. Dzięki gwieździe "Top Model" udało się jej pomóc. 

Karolina Pisarek była finalistką 5. edycji programu "Top Model". Zajęła drugie miejsce, plasując się tuż za Radkiem Pestą. Aspirującej modelce udało się jednak zaistnieć w branży, m.in. podpisała lukratywny kontrakt z popularną marką obuwniczą. Zwyciężyła także w drugiej edycji "Ameryki Express". W 2020 roku Pisarek wróciła do "Top Model", tym razem jako prowadząca relacje zza kulis, które można było śledzić na internetowej platformie TVN.  

Modelka kreowana na następczynię Joanny Krupy niedawno awansowała w rankingu 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata CT Candler, wyprzedzając szereg hollywoodzkich piękności. Karolina chętnie dzieli się z internautami także prywatną stroną życia. Swój ostatni post poświęciła historii swojej siostry Aleksandry. Dziewczyna w dzieciństwie uległa wypadkowi, w wyniku którego złamała nos. Kości zrosły się nierówno. Ola czuła się przez to oszpecona, a kompleksy spotęgowały drwiny rówieśników. W końcu nabawiała się przez to depresji. 

Karolina Pisarek walczyła z ciężką chorobą. Szczere wyznanie finalistki "Top Model" 

Karolina Pisarek z "Top Model" pomogła siostrze 

Na instagramowym profilu Karoliny pojawiło się wideo przybliżające życiowy dramat Oli. 

- Moja siostra, będąc dzieckiem miała niefortunny wypadek, w wyniku którego złamała nos. Nos się zrósł, ale krzywo i wyglądał przez to na duży i niekształtny. Od wczesnych lat szkoły podstawowej aż po osiemnastkę zawsze znalazł się ktoś skory do śmiania się z twarzy Oli, doprowadzając ją tym w końcu do depresji - opowiada Pisarek. - Może znasz to uczucie, kiedy ktoś się z ciebie śmiał, z czegoś, na co nie miałaś wpływu? Pisząc to, towarzyszą mi ogromne emocje, a łzy napływają do oczu. Kocham moją siostrę i nie chciałam pozwolić, żeby czuła się poniżana. Bo żadna z kobiet na to nie zasługuje! - czytamy we wpisie. 

Gwiazda "Top Model" postanowiła sprawić siostrze niespodziankę i w ramach prezentu urodzinowego umówiła ją na zabieg korekty nosa. 

- Zabieg wykonany pod narkozą zajął niecałe 2h. Według relacji mojej siostry nie czuła bólu. Wspierałam ją na miejscu - pisze modelka i dodaje, że efekty pokryły się z symulacją w stu procentach. Nowy nos to nie tylko zmiana profilu twarzy, to także, a może i przede wszystkim, poprawa nastawienia u Oli do relacji towarzyskich i do życia! - podkreśla.  

Karolina Pisarek opublikowała relację z przemiany siostry. Na koniec pokazała efekt po dwóch miesiącach od zabiegu. Ola wyznała, że nareszcie z przyjemnością przegląda się w lustrze i odzyskała pewność siebie. Poza tym wyprostowanie przegrody nosowej w końcu umożliwiło jej swobodne oddychanie. 

Kilkumiesięczny synek Pauliny Papierskiej trafił do szpitala. Gwiazda "Top Model" zamieściła zasmucający post