Zamknij

Karolina Pisarek przeprosiła za rozstanie z partnerem? "Znów was zawiodłam"

15.06.2020 19:40
Karolina Pisarek potwierdziła rozstanie z partnerem
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Karolina Pisarek, modelka znana z "Top Model" i "Ameryki Express" oficjalnie poinformowała, że rozstała się z partnerem. Co ciekawe, postanowiła przeprosić fanów za to, że nie ułożyło jej się w życiu uczuciowym.

Karolina Pisarek to pochodząca ze Szczecinka modelka, która popularność zyskała dzięki udziałowi w "Top Model". Mimo zaledwie osiemnastu lat zachwyciła jurorów i dotarła do finału, gdzie zajęła wysokie drugie miejsce. Sukces zapewnił jej zainteresowanie świata modelingu oraz mediów. W 2018 roku została doceniona na świecie, kiedy w zestawieniu TC Candler uznana została za jedną z "Najpiękniejszych twarzy świata", plasując się obok Ariany Grande.

Pisarek doskonale poradziła sobie także w 2. edycji "Ameryki Express". W parze z przyjaciółką Martą Gajewską-Komorowską pokazała kobiecą siłę i ostatecznie zwyciężyła w finale. Prywatnie związana była z brazylijskim kierowcą wyścigowym Jaime Camarą. Niestety, w jednym z wywiadów ogłosiła, że rozstała się z o 17 lat starszym partnerem. Postanowiła oficjalnie ogłosić to za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co ciekawe, Karolina przeprosiła fanów za rozstanie. Co miała na myśli?

 Karolina Pisarek rozstała się z 17 lat starszym partnerem. Zdradziła powód

Karolina Pisarek przeprasza fanów za rozstanie z partnerem?

Karolina Pisarek postanowiła potwierdzić rozstanie z 39-letnim partnerem na swoim InstaStory. Odpowiadając na internetowe pytanie, zwróciła się do wszystkich swoich wielbicieli.

- Newsy, które pojawiły się jakiś czas temu o moim rozstaniu, to prawda. Nasze drogi się rozeszły, ale totalnie w zgodzie i życzę mu wszystkiego, co najlepsze. Nie jestem w stanie rzucić wszystkiego i być w Miami cały czas - czytamy.

Karolina musi mieć wielki szacunek do swoich fanów, bowiem przeprosiła ich za to, że nie udało jej się na stałe ułożyć życia uczuciowego.

- Przepraszam, że znów was zawiodłam rozstaniem. Ale uwierzcie mi, że tego nie planowałam. Życie pisze różne scenariusze, tu nie wyszło. Wierzę, że w końcu spotkam tego jedynego (...) Na razie skupiam się na pracy, rozwoju i moich najbliższych, jestem naprawdę szczęśliwa (...) moim marzeniem jest mieć wspaniałą rodzinę - zwierzyła się modelka.

Z pewnością żaden fan Karoliny nie ma do niej żalu, przeciwnie, życzy jej jak najlepiej.

Karolina Pisarek rozstała się z partnerem
fot. Instagram:@karolina_pisarek