Zamknij

Karolina Pisarek skomentowała wyniki wyborów. " Trzeba mieć nadzieję na lepsze"

15.07.2020 11:19
Karolina Pisarek skomentowała wybory
fot. Piotr Molecki/East News

Karolina Pisarek znana z udziału w "Top Model" i wygranej w "Ameryce Express", skomentowała wyniki wyborów prezydenckich. Jest zadowolona z wyników? Jedno jest pewne, nie brakuje jej wiary w to, że w Polsce będzie dobrze.

Karolina Pisarek to modelka, która zyskała dużą popularność dzięki udziałowi w modowym show "Top Model". Nic w tym dziwnego, pochodząca ze Szczecinka piękność zachwyciła jurorów i ostatecznie zajęła bardzo wysokie drugie miejsce, mając zaledwie 18 lat. Wykorzystała daną jej szansę i świetnie odnalazła się w modelingu. Jej uroda została dostrzeżona także poza granicami Polski, w 2018 znalazła się w rankingu "Stu najpiękniejszych twarzy świata" TC Candler i Independent Critics.

Stacja TVN nie zapomniała o Karolinie i zaprosiła do udziału w 2. edycji popularnego show "Ameryka Express". Modelka po raz kolejny poradziła sobie doskonale i zwyciężyła w finale. Nieustannie świetnie radzi sobie na wybiegach i często pojawia się w mediach.

- Kontrakty, sesje zdjęciowe, plany reklamowe, podróże małe i duże to jej codzienność - pisał o Karolinie "Super Express".

 Qczaj załamany wynikiem wyborów uderza w Dudę. "Lepiej być pijanym pedofilem niż gejem"  

Karolina Pisarek o wyborach prezydenckich. Co sądzi o przyszłości Polski?

Celebryci, tak jak inni obywatele, emocjonowali się tegorocznymi wyborami prezydenckimi. Część z nich odważnie komentowało wyniki, nie zawsze będąc szczęśliwymi z powodu wygranej Andrzeja Dudy. Osobliwe nagranie opublikował Piotr Adamczyk, a Manuela Gretkowska zapowiedziała ucieczkę z Polski. Wybory skomentowała także Karolina Pisarek w rozmowie z portalem Jastrząb Post. Jej wypowiedź była bardzo stonowana.

- Ja co miałam zrobić, to zrobiłam. Oddałam swój głos, to było w mojej mocy i mocy wszystkich Polaków. Cieszę się, że frekwencja była tak wysoka. Jeśli chodzi o wyniki, to był bardzo mały procent pomiędzy więc myślę, że dla Rafała to było ogromne osiągnięcie, żeby mieć połowę poparcia w momencie, gdy dołączył do całej kampanii dość późno. Gratuluję i jednemu, i drugiemu. Nie będę oceniać, bo nie jestem od oceniania. Polska zadecydowała - oceniła Pisarek.

Karolina jest optymistką i z nadzieją patrzy w przyszłość.

- Trzymam kciuki, że te lata będą lepsze. Zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze, zobaczymy, jak będzie – stwierdziła.

Zgadzacie się z optymistyczną opinią modelki?