Zamknij

Top Model: Karolina Pisarek rozstała się z chłopakiem. Partner nie był jej wierny?

Maciej Friedrich
27.12.2019 10:22
Top Model: Karolina Pisarek rozstała się z chłopakiem. Partner nie był jej wierny?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Karolina Pisarek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek polskiej edycji "Top Model", która zachwyciła Joannę Krupę. Według medialnych doniesień piękna modelka znów jest singielką. Powodem rozstania miała być niewierność partnera. 

Karolina Pisarek to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek, które brały udział w polskiej edycji "Top Model". Piękna blondynka dostała się do finału 5. edycji programu, jednak nie udało jej się wygrać głównej nagrody. Mimo to jej kariera świetnie się rozwinęła, otrzymała międzynarodowe propozycje, a w zestawieniu TC Candler została uznana za jedną z "najpiękniejszych twarzy świata", plasując się obok Ariany Grande. Zachwytu nad jej urodą nie kryła także Joanna Krupa.

Karolina nie mogła też narzekać na życie osobiste. Przez dwa lata związana była z modelem Danielem Kenji Matsunagą i wydawało się, że parze świetnie się układa. Niestety, według medialnych doniesień, Pisarek zdecydowała się na rozstanie. 

Karolina Pisarek została singielką. Partner nie był jej wierny?

Jak poinformował portal Pudelek, Karolina Pisarek została singielką. Choć jej związek z Danielem wydawał się kwitnąć, partner miał nie dochować wierności modelce. 

Partner Karoliny miał problemy z zachowaniem monogamii, dlatego ona zdecydowała się zakończyć tę relację. Poza tym związek na odległość na dłuższą metę jest męczący - poinformowała portal osoba z otoczenia Karoliny. 

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF