Zamknij

Karolina Sawka, czyli Nel z "W pustyni i w puszczy", zapozowała nago

Redakcja
21.11.2017 16:51
Karolina Sawka
fot. Instagram

To już 16 lat od kiedy w kinach pojawił się film "W pustyni i w puszczy" z Adamem Fidusiewiczem i Karoliną Sawką w rolach Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison. Fidusiewicz przez lata rozwijał karierę, z kolei Sawka dosłownie zniknęła na wiele lat, pojawiając się w paru filmach tylko epizodycznie. Czyżby to zdjęcie było pierwszym krokiem ku powrotowi do sławy?

10-letnią Karolinę Sawkę po raz pierwszy zobaczyliśmy w roli Nel z filmowej adaptacji powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy". Potem jednak mała aktorka nie próbowała zaistnieć w branży filmowej, choć z aktorstwa całkiem nie zrezygnowała - jest studentką wydziału aktorskiego Łódzkiej Szkoły Filmowej i grywa w teatrze. Kilka miesięcy temu media obiegły jej zdjęcia, na których widać, jak wielką przemianę przeszła od czasu gry w adaptacji sienkiewiczowskiej powieści.

Czyżby jednak miała w planach powrót do show biznesu? Tak niektórzy komentują jej odważne zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie. Widać na nim Karoline Sawkę nagą, zasłaniającą pierś białym ręcznikiem. Obok niej stoi również rozebrany mężczyzna.

Nie jest tajemnicą, że wiele gwiazd lubi w ten sposób przyciągać uwagę mediów, jednak czy o to chodzi Karolinie Sawce? Okazuje się, że to tylko fotka z premiery spektaklu "Jabłka" w Teatrze Żelaznym, a mężczyzna obok to Piotr Wiśniewski, założyciel i dyrektor Teatru. Co więcej, zdjęcie to pojawiło się na Instagramie aktorki jeszcze we wrześniu.

RadioZET.pl/SA