Zamknij

Karolina Sawka topless. Nel z "W pustyni i w puszczy" pozuje bez stanika [FOTO]

01.07.2020 20:08
Karolina Sawka czyli Nel z ekranizacji "W pustyni i w puszczy"
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Karolina Sawka pokazała się topless na Instagramie. Urocza aktorka, która zagrała Nel w drugiej ekranizacji "W pustyni i w puszczy" opublikowała prowokacyjne zdjęcie, na którym pozuje bez stanika. 

Karolina Sawka w 2001 roku zagrała Nel Rawlison w ekranizacji "W pustyni i w puszczy". Udało jej się stworzyć niezapomniany duet z Adamem Fidusiewiczem. Choć rola w kinowym hicie otworzyła jej drzwi do kariery, wkrótce zniknęła z życia publicznego. Rodzice woleli, aby ośmiolatka najpierw skończyła szkołę i samodzielnie zdecydowała o przebiegu dalszej kariery. Po latach Karolina Sawka wróciła do aktorstwa. Najpierw podjęła studia na Uniwersytecie Warszawskim, a potem rozpoczęła naukę na wydziale aktorskim na PWSFTViT w Łodzi. 

Od pewnego czasu kariera 28-latki nabiera tempa. Aktorka związała się z Teatrem Żelaznym w Katowicach, w którym występowała w sztuce "Jabłko" w reżyserii Artura Barcisia. Na swoim koncie ma również rolę w filmie "Soyer". W 2018 roku Karolina Sawka dołączyła do obsady "M jak miłość", wcielając się w rolę Kaliny, koleżanki Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). 

Akademia Pana Kleksa: tak teraz wygląda Adaś Niezgódka. Zaskakujące, czym się dziś zajmuje [FOTO]  

Karolina Sawka topless na Instagramie. Śmiałe zdjęcie Nel z "Pustyni i w puszczy"

Filmowa Nel jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, w tym Instagrama, gdzie regularnie zamieszcza prywatne zdjęcia. Ostatnio urocza gwiazda "M jak miłość" zwróciła na siebie uwagę za sprawą odważnego ujęcia. Karolina Sawka pozuje topless w towarzystwie koleżanki, która ma na sobie prześwitujący top. Aktorka zakryła wdzięki kapeluszem, ale brak stanika nie uszedł uwadze fanów. Aż tak gorąco? - żartowali internauci i jednocześnie chwalili naturalne piękno 28-letniej gwiazdy "W pustyni i w puszczy".

Posłuchaj podcastu