Zamknij

Karolina Szostak nie do poznania. Schudła i pozuje w Cannes

Redakcja
20.08.2018 09:51
Karolina Szostak nie do poznania. Schudła i pozuje w Cannes
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Karolina Szostak to nie tylko świetna dziennikarka sportowa. Siłę woli i determinację pokazała, przechodząc na dietę i uzyskując fenomenalne rezultaty. Jej efektami chwali się obecnie na zdjęciach z wakacji, które spędza w Cannes.

Karolina Szostak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek Polsatu. Widzowie najmocniej kojarzą ją z wiadomościami sportowymi, które prezentuje po „Wydarzeniach” oraz na kanale Polsat Sport. Brała również udział w pierwszej emitowanej w Polsacie edycji „Tańca z gwiazdami”.

O Karolinie zrobiło się również głośno ze względu na przemianę, na jaką się zdecydowała. Dziennikarka bowiem uznała, że choć jej krągłości bardzo podobają się fanom, czas na radykalną dietę. Swój plan zrealizowała perfekcyjnie, ponieważ udało jej się zrzucić około 30 kilogramów. Według wielu telewidzów i internautów zmieniła się nie do poznania. Swoje dokonania postanowiła także opisać. Do tej pory wydała dwie książki: „Moja spektakularna metamorfoza” oraz „Mój spektakularny detoks”.

Karolina Szostak chwali się figurą we Francji

Zrzucenie zbędnych kilogramów spowodowało, że Karolina Szostak z większą ochotą chwali się swoimi zdjęciami w mediach społecznościowych. Od kilku dni na jej profilu na Instagramie możemy oglądać zdjęcia z urlopu, który spędza we Francji. Prezenterka pozuje na nich w szortach i krótkich sukienkach. Pod fotografiami pojawiło się bardzo dużo komentarzy komplementujących jej wygląd. Fani chwalą również Karolinę za determinację i uniknięcie efektu jojo. Dla wielu kobiet stała się wręcz inspiracją.

„No, Karolino byłaś moją inspiracją i właściwie dzięki jednemu z Twoich wywiadów na YT podjęłam post. Dziś jestem o 20 kg szczuplejsza”.

„Pani Karolino, inspiruje Pani kobiety do dobrej zmiany. I wewnętrznej, i zewnętrznej”.

„Coraz piękniejsza i coraz młodsza!”

Rzeczywiście, wydaje się, że Szostak nie tylko utrzymuje wagę, ale nadal chudnie. Wiele internautek zaznacza, że chciałaby osiągnąć taki sukces jak gwiazda Polsatu. Kto wie, może doczekamy się nowej książki zdradzającej kolejne sekrety jej przemiany.

W kwietniu mogliśmy także oglądać zdjęcie Karoliny Szostak z mamą.

RadioZET.pl/MF