Zamknij

Karolina Szostak pokazała metamorfozę. "Wszystko można, tylko trzeba chcieć"

11.06.2021 16:45
Karolina Szostak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Karolina Szostak przez lata swojej kariery przeszła spektakularną wręcz metamorfozę. Dziennikarka sportowa trafiła na języki kilka lat temu, kiedy dzięki zmianie stylu życia zgubiła 30 kilogramów. Ostatnio prezenterka pochwaliła się swoją wielką przemianą i przypomniała zdjęcie sprzed lat.

Karolina Szostak należy do grona najbardziej znanych polskich dziennikarek. W przeszłości była znana m.in. ze względu na fakt, iż była jedyną dziennikarką sportową w do niedawna "typowo męskim" środowisku. Prawdziwy rozgłos Szostak zyskała jednak wtedy, kiedy za sprawą swojej wielkiej metamorfozy w 2016 roku trafiła na okładki wielu gazet. Potem wydała swoją pierwszą książkę, w której opisała swoją przemianę, jaką przeszła. Teraz dziennikarka wróciła do czasów sprzed metamorfozy. Jej post stał się inspiracją dla wielu internautów, którzy komplementują wielką przemianę prezenterki.

Zobacz także: Magda Gessler złamała prawo. To zrobiła z prochami męża

Karolina Szostak pochwaliła się swoją metamorfozą

Karolina Szostak jest obecna w mediach od bardzo dawna. Jako dziennikarka i komentatorka sportowa wzbudzała duże zainteresowanie szczególnie wśród męskiej części widzów Polsatu, z którym jest związana od lat. Zrobiło się o niej naprawdę głośno, kiedy postanowiła całkowicie odmienić swoje życie. Zaczęła ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, czego rezultatem było zrzucenie 30 kilogramów. To właśnie ta spektakularna przemiana sprawiła, że dziennikarka była gwiazdą okładek wielu magazynów, a nawet dostała nominację do nagrody w kategorii "Metamorfoza roku".

Właśnie na profilu Karoliny Szostak pojawiły się zdjęcia, będące wspomnieniem wielkiego wysiłku, jaki w swoją zmianę włożyła dziennikarka. Widzimy fotki z 2016 i 2021 roku. Zmianę widać gołym okiem.

Pod postem internauci komplementują dziennikarkę. Wiele osób zauważa, że jej zmiana jest dowodem na to, że jak się chce, to można osiągnąć wszystko.

"Wszystko można, trzeba tylko chcieć", "Niemożliwe nie istnieje. Wzór dla tych, którzy mówią kocopoły w stylu ... nie musisz nic robić - pokochaj siebie" - piszą internauci. Pojawiło się jednak wiele komentarzy, których autorzy przekonują, że Szostak znacznie lepiej prezentowała się przed odchudzaniem. Niektórzy twierdzą też, że wygląd nie ma znaczenia, bo liczy się to, co jest w środku.